Zážitkové služby na východě USA

Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby na východě USA

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023- 31.03.2024

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Atlanta

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

City Pass – kombinované zlevněné vstupy

Kombinovaná vstupenka zahrnuje vstupy do CNN Atlanta Studio Tour, vstup do Georgia Aquarium, World of Coca Cola, buď do Atlanta ZOO nebo do Center for Human and Civil Rights a buď do Fernbank Museum of Natural History nebo College Football Hall of Fame . Platný 9 po sobě jdoucích dní, ušetříte 40-50% vůči jednotlivým vstupným a čas strávený u pokladen. Datum prvního použití City Pass nutno oznámit při rezervaci. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Boston

Cena:
• hotely v Bostonu  Kč
hotely v Cambridge  Kč
hotely v Somerville  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Služba zahrnuje transfer shuttle busy společnosti GO Boston mezi mezinárodním letištěm (BOS) a vaším rezervovaným hotelem v Boston Downtown, Cambridge nebo Somerville. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště se zastavuje na dalších terminálech a hotelech. Děti do 2 let zdarma. Min. počet osob pro transfer 2.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Boston City Trolley Tour Hop On – Hop Off

Okružní prohlídku organizuje společnost Historic Tour of America , Hop on-Hop off jízda v Boston Old Town Trolley, na 19 různých zastávkách můžete vystoupit a opět nastoupit, kdykoliv chcete v průběhu 1 dne. Zastávky jsou např. u Faneuil Hall Marketplace, Old State House, Beacon Hill a u lodi USS Constitution. Celková čistá doba okružní jízdy je 1 hod 45 min. Anglicky mluvící průvodce. Denně, 9-17 hodin (duben – říjen), každých 10-15 minut, 9-16 hodin (listopad-březen), každých 15-20 minut. Děti 4-12 let, děti do 4 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Lodní výlet za pozorováním velryb

Při plavbě na vysokorychlostním katamaránu společnosti Boston Harbor Cruises můžete pozorovat velryby v jejich přirozeném prostředí. Budete mít šanci vidět i více druhů velryb, jako např. keporkaky a plejtváky. Nezapomeňte si fotoaparáty a kamery na zachycení jedinečných okamžiků, kdy se velryby objeví na hladině. Vědec z proslulého velrybářského centra v Nové Anglii vám také povypráví mnoho zajímavých faktů o těchto fascinujících mořských obyvatelích a samozřejmě také zodpoví na otázky. Anglicky mluvící. Denně od poloviny dubna do října, doba trvání 3 hodiny. Z/do Boston Long Wharf. Pokud se stane, že během vašeho výletu za pozorováním velryb žádné neuvidíte, obdržíte lístek na následující výlet zdarma. Děti 3-11 let, děti do 3 let 540 Kč.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

City Pass – kombinované zlevněné vstupy

Kombinované vstupné zahrnuje vstupy do New England Aquarium, Museum of Science, Skywalk Observatory at Prudential Center (nutná předchozí rezervace), na plavbu Boston Harbor Cruises nebo do Harvard Museum of Natural History. Platné 9 po sobě jdoucích dní od použití 1 kupónu. Ušetříte 40-50% oproti běžným cenám za jednotlivé vstupy a čas strávený u pokladen. Datum prvního dne použití City Pass je nutno sdělit při rezervaci. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• 1 den  Kč, dítě  Kč
2 dny  Kč, dítě  Kč
3 dny  Kč, dítě  Kč
• 5 dní  Kč, dítě  Kč

GO Boston Card – kombinované zlevněné vstupy

S kartou Go Boston Card získáte volný vstup do více než 40 atrakcí, jako například do New England Aquarium, Skywalk Observatory, Fenway Park Tour, Hop on-Hop off Trolley Tour, Hyannisport Harbor Cruise, Boston Bike Rental a další v 1, 2, 3 resp. 5 po sobě jdoucích dnech. U 3 nebo 5-denních karet si můžete vybrat mezi Boston Duck Tour, Whale Watching Cruise nebo lístkem na Boston Red Sox (k vybraným termínům). Platnost 1, 2, 3 nebo 5 po sobě jdoucích dní od 1. dne. Výměna voucheru v Macy´s Visitor Center, 450 Washington Street. Pro seznam všech nabízených atrakcí kontaktujte CK. Děti 3-12 let. Děti do 3 let obvykle zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Prohlídka města Boston Duck Tour

Okružní jízda zvláštního druhu. S obojživelným vozidlem a místním, anglicky mluvícím průvodcem „conDUCKtorem“ u volantu to není jen jízda přes rušné ulice a za památkami Bostonu, ale také do řeky Charles River. A tak zatímco „duck“ pluje po řece Charles, vy máte krásný výhled na panoráma Bostonu a Cambridge. Denně 9-19 hod, každých 30- 60 minut. Doba trvání 1,5 hodiny. Vyjíždí od Prudential Center. Děti 3 -11 let, děti do 3 let 270 Kč.

Cleveland

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Rock and Roll Hall of Fame

Vydejte se po stopách nejdůležitějších a nejvlivnějších hudebníků, producentů a osobností z prostředí Rock´n´ Rollu. Pro umístění do Rock and Roll Hall of Fame existují různé podmínky, například první umělecký záznam, CD musí být na trhu již 25 let. Výběr osobností je proveden výborem historiků hudby. Stálá expozice s mnoha legendárními exponáty a hudebními nástroji, stejně jako zajímavé speciální výstavy zaručují nezapomenutelný zážitek. Čtvrtek-úterý 10-17.30 hod. Středa 10-21 hod. Od 28.5.-3.9. také soboty do 21. hod. Adresa 1100 Rock and Roll Blvd. Cleveland. Dítě 9-12 let, děti do 9 let zdarma.

Detroit

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Henry Ford Museum & The Greenfield Village & Ford Factory Tour

The Henry Ford je jednou z největších atrakcí tohoto města výroby automobilů.
Muzeu Henryho Forda: Budete zde hravou formou objevovat spoustu technických vymožeností. Mimo jiné se můžete učit řídit Ford T a nebo se najíst v původní jídelně z 50. let.
The Greenfield Village: Stojí na místě, kde Henry Ford vyvinul první vůz své společnosti. Vydejte se na cestu napříč americkou průmyslovou minulosti. Areál muzea je postaven jako americká vesnice z obrázkové knihy – barevné dřevěné domky, zelené předzahrádky, dekorace v národních barvách.
Ford Rouge Factory Tour: Během prohlídky zahrnující návštěvu montážní linky získáte přehled o výrobě automobilů Ford, prohlídka začíná každých 20 minut.
Můžete si zvolit dvě atrakce ze tří. Denně (Greenfield Village 15.4.-31.10., Rouge Factory není otevřená v neděli), 9.20 – 17.00 hod. Adresa 20900 Oakwood Boulevard, Dearborn. Děti do 4 let zdarma v Henry Ford Muzeu a v Greenfield Village, děti do 2 let zdarma na Ford Rouge Factory Tour. Upozornění: Výlet je možné rezervovat pouze při rezervovaném noclehu v Best Western Greenfield Inn.

Chicago

Cena:
• dospělý:  Kč
dítě:  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Doprava kyvadlovým autobusem společnosti GO Airport Express, jezdí každých 10-15 min v době od 4,00 do 23,30 hod. Doprava mezi mezinárodním letištěm a vašim rezervovaným hotelem. Cesta z letiště k hotelu/z hotelu na letiště zahrnuje i zastávky v dalších hotelech či na soukromých adresách.

Cena:
• dospělý:  Kč/osobu
dítě:  Kč/osobu
dítě 7-18 let, dítě do 7 let zdarma

Vyhlídková plavba lodí – architektonické skvosty Chicaga  ♥ TIP CK

Cesta lodí po řece Chicago. Anglicky mluvící průvodce vypráví o historii a vývoji architektury v Chicagu. Velký požár v roce 1871 podnítil kompletní obnovu města a Chicago se stalo rodištěm moderní americké architektury. Denně duben-říjen, doba trvání 75 minut. Vyplouvá z Navy Pier. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma. Při rezervaci uveďte požadovaný čas. Odjezdy:
Duben 10.45, 12.15, 13.45, 15.15 hod
Květen: 10, 11.30, 13, 14.30, 16 hod
Červen-srpen: 10, 11.30, 13, 14.30, 16, 17.30, 18.15 hod
Září-říjen: 10, 11.30, 13, 14.30, 16 hod

Cena:
• dospělý:  Kč
dítě:  Kč

City Pass – kombinované slevněné vstupy

Kombinované vstupné zahrnuje návštěvu Field Museum (VIP vstup), Museum of Science and Industry nebo vyhlídku na Hancock Observatory (přednostní vstup), Adler Planetarium (VIP vstup) nebo Art of Institute of Chicago (Fast Pass), Shedd Aquarium (přednostní vstup) a vstup na vyhlídkovou terasu ve Willis Tower Observatory (Fast Pass). Z obou vyhlídek jsou úžasné výhledy na mrakodrapy města a jezero Michigan. Platné pro 9 po sobě jdoucích dní od použití 1 kupónu. Ušetříte 40-50% oproti běžným cenám za jednotlivé vstupy a také čas, strávený u pokladen. Datum prvního dne použití City Pass nutno sdělit při rezervaci. Dítě 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• odpolední show  Kč
večerní show  Kč

Blue Man Group Chicago

Prvotřídní komedie, fascinující magie, vzrušující koncertní atmosféra a multimediální divadlo. Tady zažijete vše během jednoho večera. Vychutnejte si show plnou neuvěřitelných efektů, které vás donutí ke smíchu i přivedou k úžasu. Vydejte se na cestu do nové dimenze živé zábavy. Matiné: Sobota 17 hod., neděle 16 hod. Večerní představení: Po-Ne 19 resp. 20 hod. hod. Briar Street Theatre. Minimální věk 5 let. Pokud je na výběr více odpoledních představení, budete automaticky rezervováni na pozdější představení. Storno poplatky za pevnou rezervaci 100% ceny vstupenky.

Cena:
• 24 hod  Kč, dítě  Kč
48 hod  Kč, dítě  Kč

Chicago City Tour autobusem Hop On – Hop Off

Okružní jízda Chicagem autobusy společnosti Big Bus Tours vám umožní během jednoho nebo dvou dnů a během 14 zastávek individuálně poznat Chicago. Dvoudenní jízdenka zahrnuje také 75 minutovou noční prohlídku nebo 40 minutovou plavbu po řece Chicago River, duben-říjen. Od listopadu do března zahrnuje lístky na Chicago Centennial Wheel a na 360 Chicago Observation Deck. Anglicky mluvící, denně 9-17 hod, každých 15-20 minut. Doba jízdy bez vystupování cca 3,5 hodiny. Děti 5-15 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• denní let  Kč
večerní let  Kč

Vyhlídkový let helikoptérou

Let helikoptérou vám umožní vidět panoráma Chicaga a jeho architekturu z ptačí perspektivy. V průběhu letu obdržíte informace o Chicagu anglicky mluvicím pilotem. Denně, během dne resp. po západu Slunce cca 18.30-21.30 hod. Doba trvání cca 45 minut, z toho doba letu 15 minut. Odlety z C.H.E. Downtown Heliport, 2420 South Halsted Street. Děti do 5 let zdarma, děti do 16 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Při rezervaci uveďte požadovaný čas a hmotnost cestujících. Závisí na počasí.

Memphis

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Prohlídka Gracelandu, domova Elvise Presleyho 

Král žije!! Během prohlídky navštívíte dům, kde žil Elvis Presley, uvidíte jeho koncertní garderobu, zlaté desky, místa , kde trávil volný čas. Dále je v ceně vstup do zábavního komplexu Elvis Presley’s Memphis (novinka), prohlédnete si museum jeho automobilů a soukromých letadel. Doba prohlídky cca 3,5-4 hod, Po-So 9-17 hod, Ne 9-16 hod. Dítě 7-12 let, děti do 7 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Memphis Music Attraction Pass – kombinované zlevněné vstupy

S Memphis Music Attraction Pass budete mít možnost návštěvy čtyř pravděpodobně nejnavštěvovanějších míst tohoto města: Graceland – Elvis Experience Ticket, včetně letadla, Rock´n´Soul Museum, Stax Museum of American Soul Music a Sun Studio. Denně. Platné pro 7 následujících dni od prvního dne využití. Vyhnete se dlouhým frontám na místě! Informace o otevíracích dobách obdržíte v odbavení. Děti 6-11 let, děti do 6 let zdarma.

Nashville

Cena:
• dospělý:  Kč
dítě:  Kč

Nashville Attraction Pass – kombinované zlevněné vstupy

S Nashville Attraction Pass máte možnost navštívit čtyři nejdůležitější atrakce v této kolébce country music: Johny Cash Museum, Country Music Hall Of Fame, Historic RCA Studio B Tour a Ryman Auditorium. Navíc dostanete kupón v hodnotě 15 USD do Hard Rock Café nebo B.B. King´s Blues Club, stejně jako Coupon Book do Opry Mills Outlet Mall. Denně. Platné pro 7 následujících dní od prvního využití. Vyhnete se dlouhým frontám na místě! Informace o otevíracích dobách obdržíte v odbavení. Děti 4-11 let, děti do 4 let zdarma.

New England

Cena:
• dospělý:  Kč
dítě:  Kč

Pozorování velryb – Provincetown

Na váš výlet za pozorováním velryb se vydáte lodí společnosti Dolphin Fleet z Provincetown. Odborník ze společnosti Dolphin Fleet vám povypráví o velrybách, které se objeví v blízkosti lodi, s trochou štěstí jen pár kroků od vás. Anglicky mluvící. Denně duben-říjen. Doba trvání cca 3-4 hodiny, z/do MacMillan Pier, Provincetown. Pokud se stane, že během vašeho výletu za pozorováním velryb žádné neuvidíte, obdržíte lístek na následující plavbu zdarma. Děti 5-12 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• dospělý:  Kč
dítě:  Kč
auto  Kč

Trajekt na Martha´s Vineyard

Užijte si atmosféru idylického ostrova u pobřeží Massachusetts, kde američtí prezidenti John F. Kennedy nebo Barack Obama trávili svou dovolenou. Moderním trajektem (pro vozidla až 6 metrů dlouhá) společnosti Steamship Authority se rychle a pohodlně dostanete na oblíbený ostrov. Denně pravidelné odjezdy mezi 6-21.30 hod. Doba trvání cca 45 minut. Check-in 1 hodinu před vyplutím. Z/do Woods Hole, Cape Cod do Vineyard Haven resp. Oak Bluffs (podle času a sezóny). Děti 5-12 let, děti do 5 let zdarma.

New Orleans

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Přeprava z mezinárodního letiště do vašeho hotelu je zajišťována autobusovou kyvadlovou dopravou společností Airport Shuttle New Orleans. Cesta z letiště do hotelu / z hotelu na letiště zahrnuje i zastávky v jiných hotelech či na soukromých adresách. Denně, 7.00-2.00 hod.

Cena:
• dospělý  Kč
• děti  Kč
 

Prohlídka plantáží v okolí města

Prohlídka místa nazývaného Grande Dame of the Great River Road, prohlídka Vás zavede do doby starého Jihu a zahrnuje návštěvu místa kde, žili majitelé plantáží, zrenovováno do původní podoby. Zamiřte buď do Oak Alley Plantation, nebo do Whitney Plantation. V Oak Alley se natáčel film „Interview s upírem“ a její dubová alej je přímo úchvatná. Ve Whitney Plantation se dozvíte o životě otroků a historii rodiny vlastníků. Anglicky mluvící, odjezd od Toulouse St./Mississippi River. Po, St, Pá, So* odjezd ve 12,00 hod, doba trvání 5 hod. *Prohlídky v So nutno předem ověřit. Dítě 6-12 let, děti do 6 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• děti  Kč
 

Pěší prohlídka French Quarter s místním průvodcem

Pěší prohlídka zahrnuje nábřeží řeky Mississippi, historickou French Quarter a náměstí Jackson Square. Seznámíte se se šarmem New Orleans procházkou mezi obytnými domy, restauracemi, jazzovými kluby a starobylými obchůdky. Začíná v přístavišti parníku Natchez. Anglicky mluvící, Út-Ne v 13,00 hod, doba trvání 2 hod. Dítě 6-12 let, děti do let zdarma.

Cena:
• 19,00 hod  Kč, dítě  Kč
• 11,30 hod  Kč, dítě  Kč
• 14,30 hod  Kč, dítě  Kč
 

Plavba kolesovým parníkem po Mississippi s jazzem

Plavba originálním kolesovým parníkem po řece Mississippi se společností New Orleans Steamboat Company. Na palubě hraje živá jazzová hudba, během plavby uvidíte centrum města s mrakodrapy za denního světla i večer. Anglicky mluvící. Odjezdy v 11.30 a ve 14.30 hod (pondělí-sobota, nalodění cca 30 minut před vyplutím), nebo v 19.00 hod (denně, nalodění cca 30-60 minut před vyplutím). Kolesový parník Natchez, přístaviště Toulouse St. Wharf, naproti Jackson Square. Doba trvání 2 hodiny. Děti 6-12 let, děti do 6 let zdarma.

New York

Cena:
• letiště JFK  Kč
• letiště Newark  Kč
• letiště LaGuardia  Kč

Transfer z letiště do hotelu na Manhattanu a zpět

Transfer je zajišťován minibusy společnosti Super Shuttle mezi letišti John F. Kennedy (JFK), Newark (EWR), LaGuardia (LGA) a vašim hotelem na Manhattanu. Během cesty k vašemu hotelu/na letiště může zastavovat i v jiných hotelech či na soukromých adresách. Cena za osobu a cestu jedním směrem.

Cena:
• letiště JFK, EWR, LGA –  hotel  Kč
• hotel – letiště JFK, EWR, LGA  Kč

Transfer z letiště do hotelu v Harlemu a zpět

Transfer je zajišťován minibusy společnosti Super Shuttle mezi letišti John F. Kennedy (JFK), Newark (EWR), LaGuardia (LGA) a vašim hotelem v Harlemu. Během cesty k vašemu hotelu/na letiště může zastavovat i v jiných hotelech či na soukromých adresách. Cena za osobu a cestu jedním směrem.

Cena:
• na Manhattan  Kč
• z Manhattanu  Kč
• do New Jersey  Kč
• z New Jersey  Kč

Transfer z letiště do hotelu na Manhattanu / v New Jersey – Meet & Greet

Transfer mezi letišti John F. Kennedyho (JFK), Newark (EWR), La Guardia (LGA) a hotely na Manhattanu nebo New Jersey (ne hotely na letištích). Jednoduše a pohodlně: Na letišti vás přivítá anglicky mluvící zástupce přepravní společnosti, který vás přivede přímo k minibusu. Minimální počet osob 2 osoby/rezervaci. Pro 1 osobu je cena 2 350 Kč pro transfer na Manhattan, 1 107 Kč z Manhattanu, 3 402 Kč do New Jersey a 2 565 Kč z New Jersey. Autobusy firmy Supper Shuttle. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště se zastavuje na dalších terminálech, hotelech, popř. soukromých adresách.

Cena:
• 2 dny  Kč, dítě  Kč
• 3 dny  Kč, dítě  Kč
• 5 dní  Kč, dítě  Kč
• 7 dní  Kč, dítě  Kč
 

New York Pass – kombinované zlevněné vstupy

New York Pass vám umožní volný vstup na více než 90 atrakcí a prohlídek, např. 1-denní vstupenka na hop on-hop off okružní jízdu městem s Big Bus Tours, plavba lodí k Soše Svobody, vyhlídky na Top of the Rock a Empire State Building, muzeum Madame Tussauds, půjčení kola v Central Parku atd. Navíc obdržíte slevy v různých restauracích a obchodech. Pro detailní seznam všech atrakcí kontaktujte CK. Děti 2-12 let, děti do 2 let zpravidla na místě zdarma. Platný 2, 3, 5 nebo 7 po sobě jdoucích dnech od prvního označeného dne. Výměna vašich voucherů v Big Bus Welcome Center, 712 7th Avenue.

Cena:
• 3 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 5 atrakcí  Kč, dítě  Kč

7 atrakcí  Kč, dítě  Kč

New York City Explorer Pass – kombinované zlevněné vstupy

S New York City Explorer Pass máte možnost vybrat si 3, 5, nebo 7 rozdílných míst z téměř 60 atrakcí a pamětihodností. Jsou to například Guggenheim Museum, plavba k Soše Svobody a Ellis Island, Empire State Building atd. Předem si pouze stanovíte počet míst, která chcete navštívit a co skutečně chcete navštívit, se můžete rozhodnout až na místě. Navíc obdržíte slevy do různých obchodů a restaurací. Pro kompletní seznam atrakcí a pamětihodností kontaktujte CK. Děti 3-12 let, děti do tří let zpravidla zdarma. Platnost 30 po sobě jdoucích dní od prvního dne, kdy byl kupón využit. Výměna voucheru v Big Bus Welcome Center, 712 7th Avenue.

Cena:
• 2 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 3 atrakce  Kč, dítě  Kč

5 atrakcí  Kč, dítě  Kč
• 7 atrakcí  Kč, dítě  Kč
 

The SightSeeing Flex Pass New York – kombinované zlevněné vstupy

SightSeeing Flex Pass New York vám nabízí možnost výběru 2, 3, 5 nebo 7 z více než 90 atrakcí. Jsou to například One World Observatory, Empire State Building, 1-denní hop on-hop off okružní jízda městem atd. Navíc nabízí slevy do různých restaurací a obchodů. Pro kompletní seznam nabízených atrakcí kontaktujte CK. Děti 3-11 let, děti do 3 let na místě zpravidla zdarma. Platný 7 po sobě jdoucích dnech od prvního označeného dne. Výměna vašich voucherů v Gray Line Visitor Center, 777 8th Avenue mezi 47th a 48th Street.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Autobusový transfer do Woodbury Common Premium Outlets

Můžete se těšit na jedinečný zážitek z nakupování ve Woodbury Common Premium Outlets, které leží cca 1 hodinu severně od Manhattanu. Zde na vás čeká více než 220 značkových obchodů.
Transfer je zajišťován společností Gray Line City Sightseeing. Odjezdy 6 x denně (7.15, 8.30, 9.30, 10.00, 11.30, 12.45 hod) od Gray Line CitySightseeing Visitor Center (42 Street & 8 Avenue). Čas příjezdu cca o hodinu později. Zpáteční odjezd vždy přibližně po hodině od 12.45 do 21.30 hod. Navíc v ceně obdržíte kupón v hodně 10 USD pro nákup v Tommy Hilfiger (při nákupu za min. 50 USD), stejně jako kupóny „Boarding Pass to Savings“ na slevy do mnoha obchodů. Děti 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• 4-hodinová prohlídka
dospělý  Kč, dítě  Kč

 2-denní okružní jízda
dospělý  Kč, dítě  Kč

2-denní okružní jízda + VIP Pass
dospělý  Kč, dítě  Kč

Prohlídka města Gray Line CitySightseeing

4-hodinová okružní jízda
4-hodinová okružní jízda v dvouposchoďovém autobuse vás provede Manhattanem kolem nejdůležitějších památek a známých čtvrtí. Uvidíte například Times Square, Madison Square Garden, Flatiron Building, Cathedral of St. John the Divine, Firth Avenue, Rockefeller Center, Empire State Building a čtvrti, jako např. Harlem, Greenwich Village, SoHo, Little Italy atd. Anglicky mluvící nebo audioprůvodce. Denně, odjezd v 9.30 hod ze 777 8th Avenue, doba trvání 4 hodiny.
2-denní hop on-hop off okružní jízda
Okružní jízda typu hop on-hop off dvouposchoďovými autobusy vám nabízí poznávat New York zcela samostatně po dobu dvou dní. Můžete libovolně nastupovat a vystupovat na 5 okruzích, Midtown & Lower Manhattan, Upper Manhattan & Harlem, Brooklyn a na 50 zastávkách. Dále zažijete město, které nikdy nespí v moři světel a neónů při noční prohlídce (bez vystupování). A k tomu je dále v ceně jedinečná 4-hodinová okružní jízda (viz. výše). Prozkoumejte New York při plavbě po vodě během 4 zastávek hop on-hop off Ferry Tour. K tomu obdržíte navíc vstupenku do Museum of the City of New York a Eat and Play Card se slevami do restaurací, obchodů atd. S VIP Access Pass podstatně zkrátíte dobu čekání a nastupujete do autobusů jako první. Koupi VIP Access Passu doporučujeme zejména ve vrcholné sezóně od 28.5. do 3.9. a 22.11.-24.12. Anglicky mluvící nebo audioprůvodce .
Výměna vašich voucherů v Gray Line Visitor Center 777 8th Avenue. Děti 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Vyhlídka na Empire State Building

Nastoupíte do výtahů, které vás odvezou do výšky 320 m, do 86 patra Empire State Building, třetí nejvyšší budovy na americkém kontinentu. Z vyhlídky je fantastický pohled na New York, uvidíte všech 5 čtvrtí města a při dobré viditelnosti můžete vidět až do vzdálenosti 130 km. Denně 8-2 hodiny (poslední výtah směrem nahoru jede v 1.15 hod). Vstup z 5th Avenue mezi 33rd a 34th Street. Na místě je možné si zakoupit vstupenku (za cca 20 USD) na vyhlídkovou plošinu ve 102. patře. Děti 6-12 let, děti do 6 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Vyhlídka Top of the Rock

Ze 70. patra Rockefellerova Centra ve výšce 259 metrů si můžete užít nádherného výhledu na New York, včetně Empire State Building a Central Parku. Venkovní vyhlídková terasa s antireflexním bezpečnostním sklem, multimediální výstava. Denně 8.30-24.00 hod (poslední výtah směrem nahoru ve 23.00 hod). Vstup z 50. Street mezi 5th a 6th Avenue. 20% sleva v obchodě se suvenýry. Děti 6-12 let, děti do 6 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Vyhlídka One World Observatory

Se svými 541 metry je One World Trade Center nejvyšší budou ve Spojených státech. Z vyhlídkové terasy ve 100. patře máte možnost spatřit úplné panoráma New Yorku ve všech směrech. Denně 1.4.-27.5., 4.9.-31.3. v 9-20 hodin (poslední výtah směrem nahoru jede v 19.15 hod). 28.5.-3.9. v 9-24 hodin (poslední výtah směrem nahoru jede ve 23.15 hod). V sobotu mezi 17-19.15 hod není vstup možný. Vchod z West Street, Ecke Vesey Street. Děti 6-12 let, děti do 6 let zdarma. Při rezervaci prosím uvádějte vámi preferovaný čas návštěvy, pokud není vámi preferovaný termín volný, budete automaticky přesměrování na následující termín (+/- 2 hodiny). Upozorňujeme, že na vrácení či výměnu vstupenek se vtahují storno poplatky 100 %. Návštěvníci do 17 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Pokud je kvůli počasí špatná viditelnost, obdržíte další bezplatnou vstupenku.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

The View at Marriott Marquis – večeře s vyhlídkou

Otočná restaurace a salónek The View se nachází ve 48. patře mrakodrapu Marriott Marquies, přímo na Times Square. Zde na vás čeká kreativní americká kontinentální kuchyně a 360-ti stupňový výhled na Manhattan, který si můžete užít při 3-chodovém menu. Denně, večeře neděle-čtvrtek, 17.30-22.00 hod. Pátek 17.30-23.30 hod. Sobota 17.00-23.30 hod. Adresa: Hotel Marriott Marquis, 1535 Broadway mezi 45th a 46th Street. Spropitné za jídlo je zahrnuté v ceně. Nápoje a spropitné za nápoje nejsou v ceně. Při rezervaci služby prosím sdělte čas rezervace vašeho stolu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Let vrtulníkem nad Manhattanem s Liberty Helicopters

The Big Apple – let trvající cca 15 min, během letu uvidíte Sochu svobody, Hudson River, Empire State Building, Chrysler Building, Central Park a George Washington Bridge. Odlet z Downtown Heliport, Pier 6 na East River, pondělí-sobota 9-18 hod, doba trvání 12-15 minut. Na místě se platí servisní poplatek a poplatek za pojištění ve výši USD 40/osobu. Při rezervaci uvádějte vámi zvolený čas letu. Uskutečnění letu je závislé na počasí.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Let vrtulníkem nad Manhattanem s Manhattan Helicopters

The Unique Tour Deluxe vás nejdříve zavede směrem k Soše Svobody a Ellis Islandu. Dále poletíte podél západní strany Manhattanu směrem k George Washington Bridge, kdy budete mít příležitost obdivovat panorama Manhattanu. Podél řeky Hudson můžete vidět zajímavosti jako jsou Central Park a Empire State Building. Pro spojení s pilotem a ostatními cestující máte sluchátka. Pondělí-sobota 9-18.30 hod, trvá cca 20 minut. Z/do Downtown Heliport, Pier 6 na East River. Servisní poplatek a poplatek za pojištění ve výši USD 40/osobu je zahrnut v ceně. Při rezervaci uvádějte vámi zvolený čas letu a hmotnost cestujících. Uskutečnění letu je závislé na počasí.

Cena:
• The Lion King  Kč*,  Kč**

• Wicked  Kč*,  Kč**
• Frozen  Kč*
• Phantom of  he Opera  Kč*
• Chicago  Kč*
• Aladin  Kč*
 

Vstupenky na muzikály na Broadway

Všechna divadla se nacházejí na Times Square nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Lístky si vyzvednete oproti voucheru v pokladně divadla 30-60 min před začátkem představení. Na vstupenky jsou speciální stornopoplatky. Jedná se o představení Phantom of the Opera, The Lion King, Frozen, Wicked, Chicago, Aladin. Pro aktuální nabídku muzikálů, jejich časy a ceny kontaktujte CK. Vzhledem k tomu, že naše ceny zahrnují rezervační poplatek a náš poplatek za zpracování, jsou vstupenky, které jsou zakoupeny přímo v divadle obvykle o něco levnější. Je však často velmi obtížné získat vstupenky přímo na místě na den a čas, který preferujete. Proto doporučujeme koupi lístků předem. Minimální věk 4 roky, žádné slevy pro děti.
* vstupenky 1. kategorie (orchestr, přední mezzanin)
** vstupenky 2. Kategorie (zadní orchestr/mezzanin, mezzanin N-Q, mezzanin atd.)

Cena:
• dospělý  Kč
•  dítě  Kč

Harlem Gospel Tour  ♥ TIP CK

Součástí této prohlídky tohoto tzv. hlavního města černochů je okružní jízda autobusem Harlemem a krátká pěší prohlídka, která vás zavede do místa, kde zažijete skutečnou gospelovou mši, které jsou k vidění pouze v Harlemu!! Neděle a středy, cca od 9 hodin. Doba trvání 4 hodiny. Z 8th Avenue mezi 43rd a 44th St. Vícejazyčný výklad v autobuse, mše v angličtině. Spropitné není zahrnuté. Děti 5-11 let, do 5 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Soul Food & Jazz Tour

Zažijte rytmický večer, stejně jako ve 20-tých letech minulého století. Na této anglicky průvodcované prohlídce autobusem (někdy pěšky, včetně jízdy metrem do Harlemu, návrat minivanem do Midtownu) uvidíte místa, která se stala díky jazzu legendárními. Například divadlo Apollo nebo hudební klub Cotton Club. Vychutnejte si afroamerickou kuchyni v Sylvia’s Restaurant (nápoje nejsou zahrnuty) a zažijte bluesový a jazzový klub s jazzovou a Rhythm & Blues hudbou v Harlemu (2 koktejly na osobu a pondělní taneční kurz v ceně). Pondělí, čtvrtek od 19.00 hod, doba trvání 5 hodin. Od 8. Avenue, mezi 43rd a 44th Street. Spropitné není v ceně. Děti do 5 let zdarma.

Cena:
• večerní představení  Kč
odpolední představení  Kč

Metropolitní Opera v Lincoln Center for the Performing Arts

Dopřejte si kulturní zážitek v jednom z nejslavnějších operních domů na světě! Od roku 1883 se Met setkává s diváky a láká je na rozmanitý a vysoce kvalitní program. Svoji návštěvu New Yorku obohatíte vysoce kulturním zážitkem. Na programu jsou opery jako La Bohéme, Romea a Julie, Carmen, Manon Lescaut, Rigoletto, La Traviata a další. Představení 01.04.-12.05., 25.09.-31.03. Představení se nehrají v neděli popř. v určitých dnech. Odpolední představení se konají v sobotu od 12.00 do 13.00 hod a večerní představení se koná od 19:30 do 20:30 hod, od pondělí do soboty (změny vyhrazeny). Lincoln Center, mezi 62nd a 65th St. West a Columbus & Amsterdam Avenue. Pro aktuální program kontaktujte CK. Vzhledem k tomu, že naše ceny zahrnují rezervační poplatek a náš poplatek za zpracování, jsou vstupenky, které jsou zakoupeny přímo v divadle obvykle o něco levnější. V určitých termínech se platí vyšší ceny. Kategorie Orchestra Balance je garantovaná. Ve výjimečných případech může agentura potvrdit vyšší kategorii. Vstupenky budou uloženy v pokladně a lze je vyzvednout 30-60 minut před představením. Upozornění na speciální stornopoplatky: Na potvrzené vstupenky se vztahuje 100% stornopoplatek.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Prohlídka města s místním česky/slovensky mluvícím průvodcem – Private Tour  ♥ TIP CK

Seznamte se s New Yorkem a jeho zajímavostmi za doprovodu místního česky/slovensky mluvícího průvodce. Dozvíte se mnoho informací nejen o zajímavostech města, ale také o životě v New Yorku od lidí, kteří si zvolili Ameriku jako svůj nový domov.
8-hodinová prohlídka
Zahrnuje prohlídku Battery Park, Wall Street, památník 11. září (Ground Zero), Brooklyn Bridge, Chinatown, Little Italy, Soho, Empire St.Building, Times Square, Lincoln Center, Central Park, Dakota Building, Hotel Plaza, 5th Avenue, Rockefeller Center, St. Patrick’s Cathedral, Trump Tower, NY Public Library, Chrysler Building, Flatiron Building.
Doprava metrem, pěšky. Cena nezahrnuje jízdné metrem a případné vstupy klientů a průvodce. Denně, cca od 9,00-17,00 hod nebo dle předchozí domluvy. Cena za osobu při 2 osobách. Pro cenu při 3, 4 a 5 osobách kontaktujte CK.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Trajektem k Soše Svobody & Ellis Island včetně Battery Park Tour

Po setkání s průvodcem začnete váš výlet 30-ti minutovou prohlídkou Battery Parku. Průvodce vám pak zajistí přednostní vstup na trajekt. Samostatně si prozkoumáte Liberty Island se Sochou Svobody, která se hrdě vypíná nad přístavem. Zde máte možnost navštívit podstavec Sochy a místní muzeum (vstup do koruny není v ceně). Poté nastoupíte na trajekt na ostrov Ellis Island, kde se nachází známé imigrační muzeum. Denně 8.45 hod, od One Battery Park Plaza. 30-minutová prohlídka Battery Park v angličtině. Audio průvodce v dalších jazycích na Liberty Island a Ellis Island. Děti 4-12 let, do 4 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč 
dítě  Kč

Prohlídka Sochy Svobody & ostrova Ellis Island s místním průvodcem

Z Battery Park poplujete trajektem na ostrov Liberty Island. Během plavby si můžete vychutnat úchvatný výhled na panoráma New Yorku a současně obdržíte spoustu informací o historii tohoto ostrova od svého anglicky mluvícího průvodce. Máte možnost navštívit podstavec Sochy Svobody s místní muzeum (prohlídka koruny Sochy Svobody není zahrnuta a v časovém rámci této prohlídky není možné ji uskutečnit). Poté poplujete na ostrov Ellis Island a navštívíte imigrační muzeum. Návrat flexibilní. Prohlídka v angličtině. Denně 8.30 nebo 9.30 hod, doba trvání 4,5 hodiny. Od Book Store, Castle Clinton, Battery Park. Děti 4-12 let, děti do 4 let zdarma, děti do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Při rezervaci uveďte preferovaný čas prohlídky.

Cena:
• Bateaux Dinner Ne-Čt  Kč
Bateaux Dinner  Pá  Kč
• Bateaux Dinner So  Kč
• Spirit Dinner Ne-Čt  Kč
• Spirit Dinner Pá  Kč
• Spirit Dinner So  Kč
• Bateaux Lunch Cruise Po-So
dospělý  Kč, dítě  Kč
• Bateaux Lunch Cruise Ne
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

Zábavní plavby loděmi Bateaux & Spirit

Zažijte New York z vody, kosmopolitní město z jiné perspektivy! Při cestě do New Yorku byste si neměli nechat ujít výlet na řece Hudson s obědem nebo večeří. Entertainment Cruises nabízí plavby, které vám poskytnou jedinečný výhled na Manhattan s jeho mnoha zajímavostmi. Z vody si vychutnejte večerní výhled na panoráma Manhattanu a Sochu Svobody. Vychutnejte si vynikající 3-chodové menu (různé možnosti) s živou hudbou na exkluzivním plavidle Bateauxu se skleněnou střechou, nebo si dopřejte bohatý bufet a DJ hudbu na lodi Spirit.
Bateaux Dinner: Denně od 19 hod., plavba trvá 3 hodiny.
Spirit Dinner: Denně od 19 hodin, trvá 2,5 hodiny (v sobotu 3 hodiny). Vstup na loď 45 minut před vyplutím.
Bateaux Sightseeing Lunch: Denně ve 12 hodin, doba trvání 2 hodiny, vstup cca 30 minut před vyplutím.
Pier 61, Chelsea Pier na Hudson River. Káva, čaj a voda v ceně (ostatní nápoje se platí na místě). Spropitné za jídlo v ceně (za alkoholické nápoje ne). Navíc v ceně 1 sklenička šampaňského, vína, piva nebo nealko nápoje na osobu. Děti: 3-12 let, děti do 3 let zdarma. Minimální věk: Bateaux Dinner Cruise 6 let, Spirit Dinner Cruise 3 roky.

Cena:
• Best of New York Island Cruise
dospělý  Kč, dítě  Kč
• Landmark Cruise
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

Plavba lodí kolem Manhattanu

Best of New York Full Island Cruise
Tato plavba kolem celého Manhattanu vás během 2,5 hodinové projížďky zavede k Liberty Island s impozantní Sochou Svobody. Loď propluje pod sedmi velkými mosty a kolem pěti Boroughs (čtvrtí) New Yorku. Denně 10-14 hod.
Landmark Cruise
Plavba trvající cca 1,5 hodiny vede podél střední a dolní části Manhattanu. Během ní uvidíte Sochu Svobody z těsné blízkosti. Denně 12.30-16 hod.
Místní, anglicky mluvící průvodci vám během plavby poskytnou informace o zajímavostech a historii New Yorku. Přesné termíny odjezdů ve vašem odbavení. Pier 83 na Hudson River. Děti 3-11 let, do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě zdarma

Museum of Modern Art (MoMA)

Prozkoumejte jednu z nejvýznamnějších sbírek moderního a současného umění na světě. Vydejte se za objevováním mistrovských děl velkých malířů jako byli Dalí, van Gogh nebo Warhol. A nezapomeňte projít i muzejní obchod se suvenýry! V ceně vstupenka. Otevírací doba 10.30-17.30 hod (sobota-čtvrtek), 10.30-20.00 hod (pátek). Adresa: 11 West 53rd Street, mezi 5th a 6th Avenue. Navíc v ceně 10% sleva v obchodě se suvenýry. Děti do 16 let s minimálně 1 plně platící osobou zdarma.

Cena:
• Dinner Menu  Kč
Brunch  Menu+ koktejl  Kč

Restaurace Tavern on the Green

Tavern on the Green v Central Parku není jen restaurací, ale i orientačním bodem. Pod otevřeným nebem si vychutnejte vaše 3-chodové menu a pocit, že máte oblohu na dosah. Ten je umocněn ještě nádherným osvětlením více než 400 mini lustrů. Břidlicová střecha restaurace se třpytí v modrém měsíčním světle. Nebo si užijte 3-chodové bruch menu s koktejlem (včetně). Večeře denně 17-23 hodin, Brunch soboty+neděle 9-14 hod. Adresa: 67 St. & Central Park. Nápoje a spropitné za nápoje nejsou v ceně. Při rezervaci uveďte vámi preferovaný čas.

Cena:
• 10,30 hod dospělý  Kč, dítě  Kč
• 14,00 hod dospělý  Kč, dítě  Kč
(1) dospělý  Kč, dítě  Kč
(2) dospělý  Kč, dítě  Kč
• (3) dospělý  Kč, dítě  Kč

Památník 9/11 Memorial a Museum & vyhlídka One World Observatory

90 minutová prohlídka vás přivede na Ground Zero, památník 11. Září, do Muzea 9/11 a One World Observatory. Průvodci jsou Newyorčané s osobním vztahem na události z 11. září 2001. Prohlídka začíná v St. Paul´s Chapel, která 11. září sloužila jako nouzový úkryt a kontaktní místo pro postižené a která byla zázračně ušetřena před poškozením. Následně vás průvodce zavede k Firefighters Memorial, památník hasičům, kteří obětovali vlastní životy při záchranné akci. Poté spatříte největší člověkem vytvořený vodopád a ocitnete se na místě, kde stávala Dvojčata. Jsou zde uvedena jména 3000 obětí tragického 11. září.
Při rezervaci (1) máte navíc možnost sami si prohlédnout Museum 9/11 poté, co od průvodce obdržíte vstupenky a krátkou instruktáž.
Při rezervaci (2) získáte po prohlídce od průvodce vstupenky na One World Observatory. Se svou výškou 541 metrů je One World Trade Center nejvyšší budovou Spojených států. Při cestě nahoru uvidíte díky nejnovější LED technologii ve výtahu vývoj New Yorku za posledních 500 let během 60 sekund. Z vyhlídkové terasy ve 100. poschodí budete mít možnost obdivovat panoráma celého New Yorku. Spatříte Manhattan, Brooklyn a New Jersey z úplně jiné perspektivy.
Při rezervaci (3) obdržíte vstupenky jak do Museum 9/11, tak na One World Observatory.
Anglicky mluvící. Denně 10.30 a 14.00 hodin, doba trvání 1,5 hodiny, pro návštěvu musea a observatoře je třeba plánovat s dalšími 2 až 4 hodinami. Od St.Paul´s Chapel, 209 Broadway (roh Fulton Street), sraz cca 15 minut před začátkem prohlídky. Pro 90 mi. prohlídku a rezervace (1) a (2) děti 7-17 let, děti do 7 let zdarma. Pro rezervace (3), (4), (5) a (6) děti 6-12 let, do 6 let zdarma.

Cena:
• 2 hodiny  Kč
1 den  Kč

Jízda na kole v Central Parku

Zažijte světovou metropoli z úplně jiné perspektivy. Pronajměte si kolo od Central Park Tours Inc. a objevujte New York vlastním tempem. V Central Parku na vás čekají cyklostezky v délce cca 10 km. Nebo si půjčte kolo na celý den a objevujte celý Manhattan. Jeďte po Hudson River Greenway, mimo hlavní cesty, která je optimální pro kolo a na jejímž konci budete odměněni výhledem na Sochu svobody. Pronájem kola na 2 hodiny nebo celodenní, pronájem zahrnuje zámek na kolo, přilbu a mapu. Denně 8-20 hod. Z 1666 Broadway (mezi 52nd St a Broadway).

Cena:
• Left/Right Field Gold  Kč
Promenade Infield  Kč

Vstupenky na baseball- New York Mets

 

Zápasy New York Mets se konají v Citi Field v Queens. Vstupenky v kategoriích Left / Right Fieldl Reserved Gold ve 2.řadě nebo Promenade Reserved Infield ve třetí řadě. Zápasy se konají od dubna do října. Program zápasů je k dispozici přibližně od února, pro podrobnosti kontaktujte CK.

Cena:
• Field nebo Main  Kč
Grandstand  Kč

Vstupenky na baseball – New York Yankees

Zápasy New York Yankees se hrají v Yankee Stadion v Bronxu. Lístky na kategorie Field nebo Main v 2.řadě. Vstupenky kategorie Grandstand ve vyšších řadách. Hraje se od dubna do října, program je k dispozici přibližně od února, pro podrobnosti kontaktujte CK.

Cena:
• 300 Level Seating  Kč
200 Level Seating  Kč
100 Level Seating  Kč

Vstupenky na lední hokej – New York Rangers

Zápasy New York Rangers se hrají v Madison Square Garden. Lístky kategorie 300 Level Seating /301-328/ ve 4. řadě, 200 Level Seating /201-227/ ve 3. řadě a 100 Level Seating /101-120/ v 7-13 řadě. Hraje se od října do března, program je k dispozici přibližně od srpna, pro podrobnosti kontaktujte CK.

Cena:
• 200 Level Seating  Kč
100 Level Seating  Kč
Lower Level Seating  Kč

Vstupenky na basketbal – Brooklyn Nets

Zápasy New York Nets se hrají v Barclays Center v Brooklynu. Kategorie 200 Level Seating /201-231/ ve 3.řadě, 100 Level Seating /102-126/ v 2. Řadě a Lower Level Seating /sekce 1-31/ v 1. řadě. Hraje se od října do dubna, program je k dispozici přibližně od srpna, pro podrobnosti kontaktujte CK.

Cena:
• 300 Level Seating  Kč
200 Level Seating  Kč
100 Level Seating  Kč

Vstupenky na basketball – New York Knicks

Zápasy NY Knicks se hrají v Madison Square Garden. Lístky kategorie 300 Level Seating /301-328/, 200 Level Seating /201-227/ a 100 Level Seating /101-120/. Hraje se od října do dubna, program je k dispozici přibližně od srpna, pro podrobnosti kontaktujte CK.

Cena:
• dospělý  Kč
•  dítě  Kč
 

Jednodenní výlet k Niagarským vodopádům

Po letu z/do New Yorku do Buffala (bez průvodce, cca 1 hodinu) si užijete s anglicky mluvícím průvodcem prohlídku a podívanou na Niagarské vodopády z kanadské strany. Můžete zde uskutečnit cestu „Journey Behind the Falls“ nebo výlet lodí „Maid of the Mist“ (cca od května do října, anglicky mluvící). Poté oběd s výhledem na vodopád. 1.4.-30.4. pondělí až pátek, 1.5.-30.9.pondělí až sobota, 1.10.-31.10.pondělí až pátek, 1.11.-31.3.úterý, čtvrtek a sobota. Transfery z/do hotelu na Manhattanu mezi 20th a 59th Street zahrnuté v ceně. Vyzvednutí cca 3.30 hod, závislé na poloze hotelu. Minimální počet účastníků 2 na rezervaci. Je nutný cestovní pas. Provedení závisí na počasí. Změny letových časů a čekacích časů na hraničních přechodech do/z Kanady mohou mít za následek kratší pobyty v Niagara Falls.

Cena:
• 1 osoba/pokoj  Kč
•  2 osoby/pokoj  Kč
•  3 osoby/pokoj  Kč
•  4 osoby/pokoj  Kč
 

2-denní výlet k Niagarským vodopádům

1 den:
Celodenní přejezd (cca 640 km) autobusem krásnou kopcovitou krajinou severovýchodu státu New York k Niagarským vodopádům. Pojede podél Dellaware River, cca 1 hodinová procházka ve Watkins Glen Canyon s krásným vodopádem v srdci Finger Lakes Region (v případě, že park nebude přístupný, jako alternativa bude nabídnuta zastávka na fotografování jiného vodopádu vně státního parku). Večer pěší prohlídka nasvícených vodopádů.
2 den:
Prohlídka Niagarských vodopádů za denního světla. Uvidíte zblízka Americké vodopády, Kanadskou podkovu i Nevěstin závoj. Poplujete lodí Maid of the Mist pod Niagarské vodopády (květen-říjen) nebo absolvujete prohlídku Journey Behind the Falls (duben-cca 1 týden v květnu a na konci října). Přesný počátek plavby lodí záleží na počasí. Poté cesta zpět do New Yorku.
Odjezdy vždy v Po, Út, Čt, So, anglicky mluvící průvodce, 1 noc ve *** hotelu s kontinentální snídaní. Odjezd: 777 8th Avenue, mezi 47th a 48th Street (Grey Line Visitor Centre). Od 7.00 do cca 19.30 hod. Spropitné není v ceně. Cestovní pas je nutný, protože vodopády navštívíte z kanadské strany. Čekání na hraničních přechodech do/z Kanady mohou mít za následek částečně kratší pobyty v Niagara Falls. 1 kufr a 1 příruční zavazadlo povoleno. Cena za osobu při daném počtu osob na pokoji. Děti do 2 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Jednodenní výlet do The Hamptons, Sag Harbor & nakupování v Outletech

Z New Yorku vyjedete brzy ráno přes Queens do Southamptonu. V exkluzivním pobřežním městě mají celebrity jako Steven Spielberg nebo David Lettermann své rekreační domy. Projděte se historickým přístavem, kolem vil a elegantních butiků a ochutnejte vína v místních vinotékách. Poté pojedete do přístavního města Sag Harbor, které je známým přístavem pro jachty. Po obědě (není v ceně) budete mít možnost nakupování ve značkových outletech. Anglicky mluvící. Duben–říjen, úterý od cca 7 do 19 hod. Odjezd z 777 8th Avenue (Gray Line Visitor Center).

Cena:
• 1 osoba/pokoj  Kč
• 2 osoby/pokoj  Kč
• 3 osoby/pokoj  Kč
• 4 osoby/pokoj  Kč

2-denní výlet Philadelphia & Amish Country & Washington D.C.

1. den:
Cesta autobusem do Philadelphie, návštěva Independence National Park s Liberty Bell a Congress Hall. Procházka přes Elfreth´s Alley a prohlídka historické čtvrti, Franklin Parkway. Poté pojedete do blízkosti Lancasteru, kde žijí Amishové, projížďka amišským kočárem, zemědělský trh. Večer příjezd do Washingtonu D.C.
2. den:
Návštěva Jeffersonova památníku, Národní hřbitova v Arlingtonu. Capitol Hill, Capitol, Bílý dům, Air & Space Museum, Lincoln Memorial, Vietnam/Korea Memorials. Návrat do New Yorku.
Středa, sobota, anglicky mluvící, ubytování ve 2 resp. 3 hvězdičkovém hotelu. Odjezd z 777 8th Avenue, od 7.00 do cca 19.30 hod. Spropitné není v ceně. 1 kufr a 1 příruční zavazadlo povoleno. Cena za osobu při daném počtu osob na pokoji. Děti do 2 let zdarma.

Philadelphia

Cena:
• 3 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 4 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 5 atrakcí  Kč, dítě  Kč

City Pass – kombinované zlevněné vstupy

Zvolte si 3, 4 nebo 5 atrakcí z níže uvedených: Adventure Aquarium, The Franklin Institute, Philadelphia Zoo, Big Bus Company and Philadelphia Trolley Works, One Liberty Observation Deck, Eastern State Penitentiary, Please Touch Museum®, Museum of the American Revolution, Battleship New Jersey Museum and Memorial, Academy of Natural Sciences of Drexel University, National Constitution Center, Barnes Foundation. Platný 9 po sobě jdoucích dní od použití 1 kupónu. Ušetříte 40-50% oproti běžným cenám za jednotlivé vstupy a čas strávený u pokladen. Datum prvního dne použití City Pass nutno sdělit při jeho koupi. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Vyhlídka One Liberty Observation Deck

Vychutnejte si nádherný pohled z 57. poschodí One Liberty Observation Deck, přímo v srdci města. Z výšky 270 metrů spatříte všechny důležité stavby, které rozhodně stojí za vidění: City Hall, Benjamin Franklin Bridge, Stadion-Komplex nebo University City Philadelphia. Denně, duben-září 10.00-20.00 hod (poslední výjezd výtahem v 19.30 hod), říjen-březen 10-21.00 hod (poslední výtah nahoru ve 20.30 hod). Vstup se nachází na Market Street mezi 16th a 17th St. Děti 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• 24 hod dospělý  Kč, dítě  Kč
48 hod dospělý  Kč, dítě  Kč

Philadelphia City Tour autobusem Hop On – Hop Off

S autobusy typu doubledecker společnosti Big Bus Company nebo Old Town Trolley společnosti Philadelphia Trolley Works uvidíte to nejdůležitější, co zde stojí za vidění. Například Independence Hall, LOVE Park, „Rocky Steps“ před Philadelphia Museum of Art a další. Na 27 různých zastávkách můžete po dobu jednoho nebo dvou dnů dle libosti vystupovat a nastupovat. Anglicky mluvící. Denně 01.04.-27.05. a 04.09.-30.11. v 9.30-17.00 hod (soboty do 18.00 hod), 1.12.-31.3. v 10-16.00 hod. Každých 30 minut z 5th & Market St., North Eeast Corner. Doba jízdy bez vystupování 1 hodina, 45 minut. Děti 4-12 let, děti do 4 let zdarma.

Washington D.C.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Washington D.C. City Tour autobusem Hop On – Hop Off

Na této Hop on-Hop off tour, která je zajišťována trolejbusy společnosti Old Town Trolley Tours uvidíte nejznámější památky Washingtonu D.C.: Bílý dům, oficiální sídlo amerických prezidentů, Washignton Museum, Museum of American History, Air & Space Museum, největší knihovnu na světě „Library of Congress“ nebo National Cathedral. Na 25 různých zastávkách můžete dle libosti vystupovat a nastupovat. Návštěva národního hřbitova v Arlingtonu je separátně zajišťována transferem (cca 10 -15 minut) z Lincoln Memorial Stop. Zde můžete libovolně vystupovat a nastupovat na dalších 7 zastávkách (10 o víkendech) a u hrobu neznámého vojína sledovat výměnu stráží. Anglicky mluvící, denně, 9-17.00 hod, čistá doba jízdy 90 minut. Arlington National Cemetery Tour cca 45-60 minut. Děti 4-12 let, děti do 4 let zdarma.

Cena:
• 2 atrakce  Kč, dítě  Kč
3 atrakce  Kč, dítě  Kč
4 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 5 atrakcí  Kč, dítě  Kč

FreeStyle Pass DC, CitySights – kombinované zlevněné vstupy

S FreeStyle Passem od CitySights máte možnost po dva dny neomezeně využít 4 různé okružní jízdy městem. Patří k nim hop-on-hop-off tour Monumets & Landmarks Loop (červený), Arlington National Cemetery & Pentagon Loop (nachový), Washington National Cathedral & Georgtown Loop (žlutý) a Night Tour. K tomu máte možnost výběru ze 2, 3, 4, nebo 5 atrakcí: Madame Tussauds DC, Newseum, National Geographic Museum, International Spy Museum, Bike and Roll DC – půjčení kol (duben-listopad), Myths and Misconceptions Walking Tour, 50 minutový výlet lodí na řece Potomac (sezónní), kupon v hodnotě 15 USD do restaurace Buca di Beppo (oběd nebo večeře). Hop-on-hop-off tours jsou průvodcovány v angličtině. Dítě 3-11 let, děti do 3 let zpravidla na místě zdarma. Platnost 14 po sobě následujících dní od 1. dne využití. Výměna voucehrů/kuponů na Union Station Stop, 50 Massachusetts Ave.