Zážitkové služby na západě USA

Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby na západě USA

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023- 31.03.2024

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Durango

Cena:
• Train Roundtrip  Kč, dítě  Kč
Train up/Bus return  Kč, dítě  Kč
 

Jízda vlakem Durago & Silverton Train 

Vydejte se parním vlakem přes kaňony San Juan National Forest z Duranga do Silvertonu, pobyt v Silvertonu cca 2 hodiny.
Train Roundtrip: Cesta vlakem tam a zpět
Train up/Bus return: Cesta vlakem tam, zpět autobusem
Doba trvání cca 9 hodin. Termíny od 5.5. do 27.10. denně v různých dobách odjezdu (1-3 možnosti). Parkování na místě odjezdu za poplatek, v ceně je vstupné do 2 muzeí. Při rezervaci sdělte preferovanou dobu odjezdu a a výběr vagónu. Děti: 4-11 let, děti do 4 let zdarma.

Grand Canyon South Rim

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Vyhlídkový let letadlem nad Grand Canyon – Tusayan

Vyhlídkový let začíná na letišti v Tusayan poblíž jižní hrany kaňonu. Letíte malým letadlem dle velikosti skupiny (pro 8-17 osob) ve výšce cca 300 m nad hranou kaňonu. Doba letu cca 35-45 min. Denně, čas individuální dle vašeho přání vyjádřeného při rezervaci. Místo odletu Grand Canyon Airport Tusayan, anglicky mluvící pilot. Cena zahrnuje všechny daně, letištní poplatky, palivové příplatky a parkování na Grand Canyon Airport.

Cena:
• Canyon Dancer  Kč
• Canyon Spirit  Kč
 

Vyhlídkový let vrtulníkem nad Grand Canyon – Tusayan

Canyon Dancer: Let se společností Maverick Helicopters začíná na letišti v Tusayan v blízkosti jižní hrany kaňonu. Poletíte napříč kaňonem ve výšce jeho hrany tzv. Dragon Corridorem až na severní hranu kaňonu a zpět. Délka letu 25-30 min.
Canyon Spirit: Let napříč kaňonem k jeho severní hraně jako Canyon Dancer + pokračování letu podél řeky Colorado proti jejímu proudu. Při tomto letu shlédnete celou východní část kaňonu. Délka letu 45-50 min.
Odlety: Květen-září Canyon Dancer 9.00 hod, Canyon Spirit 8.00 a 16.30 hod. Říjen Canyon Dancer 10.00 hod, Canyon Spirit 9.00 a 16.00 hod. Listopad-duben Canyon Dancer 11.15 hod, Canyon Spirit 11.15 hod. Při rezervaci uvádějte preferovaný čas. Místo odletu Grand Canyon Airport, Tusayan, parkování v ceně. Anglicky mluvící pilot.

Cena:
• Coach Class  Kč, dítě  Kč
First Class   Kč, dítě  Kč 
Observation Dome  Kč, dítě  Kč
• Lxury Parlor  Kč
 

Jízda vlakem do Grand Canyonu – Williams

Cesta vlakem s klimatizovanými vozy z Willimas do Grand Canyon NP a zpět.
Coach Class: jednoduché oddělení
First Class: kontinentální snídaně, snacks/nealko nápoje
Observation Dome: kupé se skleněnou střechou, obsluha, kontinentální snídaně, snacks/nealko nápoje/sekt
Luxury Parlor: s vlastním barem, přístup na otevřenou plošinu, obsluha, kontinentální snídaně, snach/sekt/ nealko  nápoje.
Z/do Williams, anglicky mluvící, doba trvání cca 9 hod., z toho cca 3,5 hod. u Grand Canyon. Dítě 2-15 let, děti do 2 let zdarma. Odjezd: 9.00, vstup do národního parku v ceně. Minimální věk 2 roky (Observatory Dome) a 15 let (Luxury Parlor).

Las Vegas

Cena:
• hotely na Stripu  Kč
hotely v Downtownu  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer je zajišťován minibusy společnosti Bell Transportation mezi McCarran International Airport (Baggage Claim Gate 9 a 10) a vámi rezervovaným hotelem v Las Vegas. Minibus jezdí mezi 3,30 hod a 2,30 hod. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště zastavuje v dalších hotelech, popř. soukromých adresách. Cena je za osobu jedním směrem.

Cena:
• Voyage over Vegas  Kč
• Vegas Nights  Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem nad Las Vegas

Voyage over Vegas: Zúčastněte se denního letu helikoptérou nad Stripem a poznejte největší atrakce Las Vegas z ptačí perspektivy. Vychutnejte si skvělý výhled na Red Rock Canyon a Mount Charleston.
Vegas Nights: Před letem vrtulníkem nad nočním Stripem si dáte skleničku sektu. Potom si vychutnejte zářivá světla neonů  hlavního města zábavy, nezapomenutelný zážitek.
V ceně transfer z/do hotelu v Las Vegas do Las Vegas Strip Terminal, denně, během dne (Voyage over Vegas), resp. od cca 18 hodin (Vegas Nights). Délka výletu včetně transferu cca 2 hodiny, doba letu 15 minut. Při rezervaci služby uvádějte požadovaný termín a čas.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Celodenní výlet autobusem do Grand Canyon NP South Rim

Pojedete autobusem společnosti Grand Canyon Tour & Travel z Las Vegas do národního parku na jižní hranu kaňonu. Během jízdy se dozvíte zajímavou historii jihozápadu USA a Grand Canyonu. Po cestě cca 15 min zastávka u Hoover Dam s možností fotografování přehrady Lake Mead a přehradní hráze Hoover Dam z mostu Hoover Dam Bypass Bridge . Po příjezdu do Williams pauza k prohlídce městečka na Route 66 a poté cesta do národního parku se zastávkami na vyhlídkách, ze kterých si můžete užívat pohledy na kaňon. V ceně je zahrnut oběd formou bufetu. Celkový pobyt u Grand Canyonu je cca 3 hod. Anglicky mluvící. Denně, doba výletu 13-14,5 hod, odjezd v 6,30 hod ráno. Cena zahrnuje transfer z vybraných hotelů na Stripu a z Downtownu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Celodenní výlet autobusem do Grand Canyon West Rim

Jednodenní výlet autobusem společnosti Grand Canyon Tour & Travel na hranu Grand Canyonu v indiánské rezervaci kmene Hualapai. Hlavní atrakcí je Skywalk, průhledná skleněná podkova postavená 1 200 m nad dnem kaňonu a řekou Colorado!! Můžete se po ní projít, v ceně. Během cesty fotografická zastávka u přehrady Hoover Dam a průjezd 900 let starým lesem Joshua Tree. V ceně svačina, voda v autobuse a transfer z/do hotelu v Las Vegas. Denně, doba výletu cca 11,5 hod, odjezd v 6,30 hod.

Cena:
• Classic 1 den  Kč, dítě  Kč
• Deluxe 2 dny  Kč, dítě  Kč
• Night Tour  Kč, dítě  Kč

Las Vegas City Tour autobusem Hop On – Hop Off

Okružní prohlídka Las Vegas se společností Big Bus.
Strip Route – 12 zastávek, např. Welcome Sign
Downtown Route – 7 zastávek, např. Mob Museum
Classic Ticket – 1 den
Deluxe Ticket – 2 následující dny
Panoramic Night Tour – noční jízda podél Stripu do Downtownu
Možnost libovolného nastupování a vystupování. Anglicky mluvící. Classic a Deluxe Tour denně 10.00-18.00 hod, cca každých 30 minut. Délka jízdy Strip Route cca 1,5 hod., Downtown Route cca 50 min., Night Tour denně od cca 18.45 hod., doba jízdy cca 3,5 hod. včetně přestávky na Fremont Street. Dítě 5-15 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• Daytime Ticket  Kč, dítě  Kč
• Anytime Ticket  Kč, dítě  Kč

Ruské kolo LINQ Highroller

Zažijte jednu z nejpozoruhodnějších atrakcí v Las Vegas! Se svou výškou 167 m je v současnosti nejvyšší na světě a nabízí úchvatné výhledy. Díky své poloze na pěší zóně je Linq skutečně k nepřehlédnutí. 1 jízda = 1 otáčka, která trvá cca 30 minut, otevřeno denně 11.30-2.00 hod., nepřetržité nastupování.
Daytime Ticket – 11.30-17.00 hod., resp. 19,00 hod. (v závislosti na ročním období)
Anytime Ticket – 11.30-2.00 hod.
Parkování v Linq v ceně. Dítě 4-12 let, děti do 4 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Celodenní výlet autobusem do Death Valley NP

Autobusový výlet společnosti Casino Travel & Tours z Las Vegas. Do Údolí smrti pojedete také po nezpevněné silnici Titus Canyon Road (možné uzavření kvůli počasí). Údolí smrti je součástí pouště Mojave, nachází se zde nejnižší místo na západní polokouli (85,5 m pod úrovní moře) a je jedním z nejsušších míst na světě. Anglicky mluvící, kontinentální snídaně a oběd v ceně, transfer z/do hotelu na Stripu nebo v Downtownu. 1.9.-31.5. úterý, čtvrtek, sobota, začátek v 6.30 hod., délka výletu včetně transferu cca 11 hod.

Cena:
• 3 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 5 atrakcí  Kč, dítě  Kč
• 7 atrakcí  Kč, dítě  Kč

Explorer Pass Las Vegas – kombinované zlevněné vstupy

Prozkoumejte Las Vegas zcela flexibilně a vyberte si 3, 5 nebo 7 z 32 atrakci, výletů nebo představení, např. Madame Tussauds, Free Fall Tower Big Shot v hotelu Stratosphere nebo show VEGAS! The Show. Při rezervaci si vyberete pouze počet atrakcí a až na místě si zvolíte, kam půjdete. Platnost je 30 dní od prvního dne využití. Ušetříte cca 55 % z ceny lístků zakoupených na místě. Pro seznam atrakcí kontaktujte CK. Děti 3-12 let, do tří let zdarma.

Cena:
• dospělý od  Kč
• dítě od  Kč

Večerní zábavní představení – Las Vegas Shows  ♥ TIP CK

Můžeme vám zajistit vstupenky pro níže uvedená večerní show. Pro konkrétní cenovou nabídku kontaktujte CK, v poptávce uveďte požadované show, datum a čas představení, počet vstupenek. Vzhledem k tomu, že ceny zahrnují místní rezervační poplatek a náš manipulační poplatek, vstupenky, které jsou zakoupeny přímo v kasinu, mohou být na místě levnější. Avšak, velmi často je obtížné vstupenky na místě koupit.
LeReve-The Dream: 19.00, 21.30 hod., min. věk 5let.
Blue Man Group: 19.00, 21.30 hod., min. věk 3 roky.
Mystere by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 2 roky.
Michael Jackson ONE by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 5 let.
The Beatles LOVE by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 5 let.
„O“ by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 5 let.
Zumanity by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 18 let.
KÁ by Cirque du Soleil: 19.00, 21,30 hod., min. věk 5 let.
Criss Angel MINDFREAK LIVE! by Cirque du Soleil: 19.00 hod., min. věk 5 let.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Vyhlídkový let letadlem nad Grand Canyon 

Let s Maverick Aviation Group z Las Vegas k Grand Canyon West Rim. Během letu si vychutnáte nádherný pohled na Las Vegas, Lake Mead, Hoover Dam, Colorado River a Grand Canyon. Během vyhlídkového letu si z výšky prohlédnete všechna nejdůležitější místa oblasti západního Crand Canyonu. Včetně transferu z/do hotelu v Las Vegas do Henderson Airport. Denně, cca 10.00 hod (březen – říjen), resp. 11.00 hod (listopad-březen). Délka výletu včetně transferu cca 4,5 hodiny, z toho délka letu cca 1 hodina. Typ letadla Cessna Grand Caravan.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Výlet do Grand Canyon West Rim letecky a autobusem & Skywalk

Let se společností Maverick Aviation Group začíná na letišti Henderson Airport. Během letu k západnímu Grand Canyonu uvidíte shora Las Vegas, Lake Mead, Hoover Dam a vlastní Grand Canyon. Po příletu na West Rim odjedete autobusem na vyhlídky Eagle Point, Guano Point a k místu, kde se nachází Skywalk, obří skleněná podkova tyčící se 1 200 m nad dnem Grand Canyonu. Na Skywalk je zákaz používání kamer a fotoaparátů. V ceně je vstup na Skywalk, balíček s obědem a transfer z/do hotelů na Stripu a Downtownu na letiště. Denně, odjezdy v cca 7-12 hod. Doba včetně transferu cca 6 hod, čistá doba letu 20-30 min, doba strávená na West Rim cca 2,5 hod. Letoun typu Cessna Grand Caravan. Při rezervaci uvádějte preferovaný čas.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Výlet do Grand Canyon NP letecky a autobusem 

Let s Maverick Aviation Group z Las Vegas přes Lake Mead a Hoover Dam ke Grand Canyon South Rim. Po přistání následuje cesta autobusem do národního parku Grand Canyon se 2 zastávkami na různých vyhlídkách. Návrat ze South Rim do Las Vegas. Služby zahrnují sbalený oběd a transfer z/do hotelu v Las Vegas do Henderson Airport, denně, 8.00-14.00 hod (březen-říjen), resp. 10.00 hod (listopad- březen). Délka výletu včetně transferu cca 7,5 hodiny. Délka letu cca 40 minut, cesta autobusem a pobyt v South Rim cca 2,5– 3 hod. Typ letadla Beechcraft. Při rezervaci uvádějte preferovaný čas.

Cena:
• Silver Cloud  Kč
• Silver Cloud Sunset  Kč
 

Vyhlídkový let vrtulníkem nad Grand Canyon

Let helikoptérou společnosti Maverick Aviation Group z Las Vegas ke Grand Canyonu.
Silver Cloud: Přeletíte jezero Lake Las Vegas, Lake Mead a přehradu Hoover Dam až dosáhnete Grand Canyon (bez přistání). Poté se vrátíte zpět na letiště podél známého Stripu v Las Vegas. Z ptačí perspektivy tak uvidíte všechny grandiózní hotely Las Vegas.
Silver Cloud Sunset: Stejný jako Silver Cloud, návrat při západu Slunce.
Včetně transferu z/do hotelu v Las Vegas na Strip Terminal, denně mezi cca 10.00-15.00 hod (Silver Cloud), resp. 15.30-18.30 hod (Silver Cloud Sunset), délka výletu cca 3,5 hodiny, délka letu cca 1,5 hodiny. Při rezervaci uvádějte preferovaný čas.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Vyhlídkový let do Grand Canyon NP letadlem a vrtulníkem s pobytem u kaňonu

Letadlem společnosti Maverick Aviation Group poletíte z Las Vegas přes Lake Mead, Hoover Dam a Colorado River do Grand Canyon South Rim. Zde přestoupíte do helikoptéry a zažijete spektakulární let nad South Rim a Kaibab National Forest. Následuje jízda k vyhlídce Bright Angel Point a tam cca 60-90 min. volno k prohlídce kaňonu z jeho hrany. Návrat ze South Rim do Las Vegas. Včetně baleného oběda (Lunchbox) a transferu z/do hotelu v Las Vegas do Henderson Airport. Denně cca 8.00 a 14.00 hod (březen-říjen), resp. 10.00 hod (listopad-březen), délka výletu včetně transferu cca 7,5 hodiny. Let mezi Las Vegas a South Rim cca 40 minut, let helikoptérou cca 25 minut a pobyt na South Rim cca 2-2,5 hodiny. Typ letadla Beechcraft. Při rezervaci uvádějte preferovaný čas.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Let letadlem a vrtulníkem do Grand Canyon West Rim s přistáním na dně kaňonu & Skywalk

Let s Maverick Aviation Group přes jezero Lake Mead a přehradu Hoover Dam do Grand Canyon West Rim. Po příletu do West Rim absolvujete další let helikoptérou na dno Grand Canyonu (pobyt zde cca 15 minut). Zpáteční let helikoptérou ze dna kaňonu do West Rim. Následuje cesta autobusem na vyhlídku Eagle Point a Guano Point, návštěva prosklené podkovy Skywalk (zde zákaz používání kamer a fotoaparátů). Návrat letadlem do Las Vegas. Včetně oběda a transferu z/do hotelu v Las Vegas do Henderson Airport, denně, cca 7.00 hod (březen- říjen), resp. 8.00 hod (listopad- únor), délka výletu včetně transferu cca 6 hodin. Let mezi Henderson Airport a West Rim cca 20-30 minut, let helikoptérou cca 5-10 minut, pobyt na West Rim 1,5-2 hodiny. Typ letadla Cessna Grand Caravan.

Cena:
• Wind Dancer  Kč
• Wind Dancer Sunset  Kč
 

Vyhlídkový let vrtulníkem do Grand Canyon West Rim s pobytem u kaňonu

Let helikoptérou společnosti Maverick Aviation Group z Las Vegas do Grand Canyon West Rim.
Wind Dancer: Uvidíte např. skalní útvary Temple Rock, Iceberg Canyon a Fortification Hill a přistanete v indiánské rezervaci kmene Hualapai. Při návratu spatříte červené skladní útvary a pak Strip v Las Vegas.
Wind Dancer Sunset: Stejný jako Wind Dancer, návrat při západu Slunce.
Včetně snacků, nápojů, transferu z/do hotelů v Las Vegas na Strip Terminal, denně, přes den (Wild Dancer), resp. 14.30 hod (Wild Dancer Sunset). Délka trvání výletu cca 4 hodiny, délka letu cca 45 minut, pobyt v kaňonu cca 30 minut (Wild Dancer), resp. 45 minut (Wild Dancer Sunset). Při rezervaci uvádějte preferovaný čas letu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Let vrtulníkem do Grand Canyon West Rim & Skywalk

Let helikoptérou z Las Vegas přes jezero Lake Mead, přehradu Hoover Dam, Fortification Hill a Temple Rock ke Grand Canyon West Rim. Po přistání ve West Rim budete mít 3,5 hodiny na prohlídku kaňonu a návštěvu Skywalk, prosklené vyhlídkové plošiny. Včetně transferu z/do hotelu v Las Vegas (v obvodu cca 8 km od Stripu) do Henderson Airport. Denně, 8.00, 9.00 a 11.00 hod. Délka včetně transferu cca 7 hodin. Délka letu 40 minut, pobyt ve West Rim cca 3,5 hodiny. Při rezervaci uvádějte požadovaný čas letu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Let vrtulníkem do Grand Canyon West Rim & Rafting

Helikoptérou společnosti Maverick Aviation Group pletíte z Las Vegas přes jezero Lake Mead, přehradu Hoover Dam a Grand Canyon West Rim. Po přistání ve West Rim svačina a sekt. Poté let do Boulderu, ke kyvadlové dopravě do Hoover Dam, počátečnímu místu Rafting Tour (klidná voda), poplujete cca 19 km po řece Colorado se zastávkami a obědem na Willow Beach. Následuje návrat autobusem do Vegas. Včetně oběda a transferu z hotelu v Las Vegas do Las Vegas Strip Terminal. Denně (od prosince do února pouze středy a neděle), v 7.00 hod. Délka výletu včetně transferu cca 9,5 hodiny. Délka letu cca 45 minut, pobyt v kaňonu cca 35 minut, rafting včetně oběda 4,5 hodiny, zpáteční cesta autobusem cca 60 minut.

Los Angeles

Cena:
• Zóna 1 –  Kč
Zóna 2 –  Kč
• Zóna 3 –  Kč
 

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer mezi mezinárodním letištěm LAX a vašim hotelem ležícím ve všech městských částech Los Angeles. Dopravu zajišťuje společnost Super Shuttle. Během cesty do hotelu/na letiště minibus zastavuje i v jiných hotelech či na soukromých adresách. Minibusy jezdí 24 hodin denně. Děti do 8 let potřebují autosedačku.
Zóna 1: Beverly Hills, Downtown LA, Hollywood, West Hollywood, Manhattan Beach, Marina del Rey, Hermosa Beach, Redondo Beach, Santa Monica, Venice Beach, Anaheim, Long Beach.
Zóna 2: Newport Beach, Huntington Beach
Zóna 3: North Hollywood

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka Los Angeles s místním průvodcem

Okružní jízda autobusy společnosti Starline Tours k nejdůležitějším pamětihodnostem Los Angeles, např. Beverly Hills, Rodeo Drive, Walk of Fame, Sunset Strip, Chinatown, Staples Center atd. Během prohlídky je cca 1 hodinová zastávka na Farmers Markt (možnost nákupů a jídla). Navíc, více zastávek na některých pamětihodnostech, jako např. Hollywood Blvd. (10-15 minutové zastávky). Anglicky mluvící průvodce. Doba trvání cca 5,5 hodiny, začátek v cca 9.30 hod. Včetně transferu z některých hotelů v Hollywoodu, Downtown LA, Santa Monice, Venice Beach a Marina del Rey. Spojovací autobusy „Black Connector“ z hotelů v blízkosti letiště na místo odjezdu na okružní jízdu. Spropitné není v ceně. Děti: 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• 24 hod  Kč, dítě  Kč
• 48 hod  Kč, dítě  Kč
 

Los Angeles City Tour autobusem Hop On – Hop Off

24 hodinový, resp. 48 Pass na Hop On-Hop Off okružní jízdu zajišťovanou červenými dvouposchoďovými autobusy společnosti Starline Tours, které jezdí po 4 různých trasách. Na zastávkách jako například Walk of Fame, Rodeo Drive, Little Tokyo, Chinatown, Staples Center, Santa Monica Pier můžete libovolně nastupovat a vystupovat. Denně, doba jízdy bez zastávek cca 2 hodiny (kromě Orange, Blue & Black Connector). Odjezd 9.00-20.30 hod, cca každých 30 minut. Anglicky mluvící. Navíc spojující autobusy („Orange Connector“, „Blue Connector“ a „Black Connector“) mezi určitými hotely a pamětihodnostmi. Děti 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• 1-denní  Kč, dítě  Kč
• 2-denní  Kč, dítě  Kč
• 3-denní  Kč, dítě  Kč
 

Go Los Angeles Card – kombinované zvýhodněné vstupy

Prozkoumejte naprosto flexibilně Los Angeles a vyberte si své nejoblíbenější atrakce ze 34 nabízených atrakcí, výletů a muzeí. Např. Madame Tussauds Hollywood nebo Tour v Chinese Theatre s průvodcem atd. Platnost 1, 2 nebo 3 dny v rámci 14 následujících dní (včetně 1. dne využití ). Ušetříte cca 50 % proti cenám služeb zakoupených na místě. 3-denní Go Los Angeles Card zahrnuje také jednodenní vstup do Universal Studios Hollywood. Děti 3-12 let, děti do 3 let zdarma. Pro seznam všech atrakcí zahrnutých v GO Card kontaktujte CK.

Cena:
• OUE Skyspace  Kč
• OUE Skyspace & Skyslide  Kč
 

Vyhlídka OUE Skyspace & Skyslide

OUE Skyspace & Skyslide se nachází na vrcholu mrakodrapu US Bank Tower. Ve výšce cca 305 metrů nad zemí je vyhlídková terasa nabízející panoramatický výhled na celé Los Angeles. Kromě vstupenky OUE Skyspace je možné rezervovat jednorázovou vstupenku na Skyslide, skleněnou skluzavku ve výšce přesahující 300 metrů, která vede přes dvě poschodí mimo vyhlídkovou plošinu. Denně 10-22.30 hod, při rezervaci uvádějte preferovaný čas. Minimální věk pro Skyslide je 5 let. Děti do 3 let zdarma u Skyspace.

Cena:
• Hollywood Sign Tour   Kč
• Hollywood Celebrity Tour  Kč
• L.A. Live Tour  Kč
• Ultimate Tour  Kč
 

Vyhlídkový let helikoptérou nad Los Angeles

Hollywood Sign Tour: Let helikoptérou nad Universal Studios, Walk of Fame, Griffith Observatory a k nápisu „Hollywood“. Délka letu cca 15 minut.
Hollywood Celebrity Tour: Let helikoptérou nad vilami filmovčch hvězd v Beverly Hills, Bel Air a v Hollywoodu, nápis „Hollywood“, Universal Studios, Griffith Observatory, Walf of Fame a Sunset Strip. Délka letu cca 20 minut.
L.A. Live Tour: Let helikoptérou nad mrakodrapy Downtown LA, Staples Center, Dolby Theatre, Dodger Stadium a nápisem „Hollywood“. Délka letu cca 30 minut.
Ultimate Tour: Let helikoptérou nad Beverly Hills, Sunset Strip, mrakodrapy Downtown LA, k nápisu „Hollywood“, Walt Disney Concert Hall, Dodger Stadium, Griffith Observatory, Hollywood Bowl, Santa Monica Pacific Palisades, Venice Beach, Marina del Rey. Délka letu cca 45 minut.
Anglicky mluvící, denně ve zvolenou hodinu mezi 9.00-19.00 hod, z/do Burbank Aiport. Parkování v ceně, maximální hmotnost 136 kg/osobu. Děti do 2 let zdarma (na klíně rodičů). Při rezervaci uveďte zvolený čas letu.

Cena:
• 2-Day 1-Park Ticket
dospělý  Kč, dítě  Kč

• 2-Day Park Hopper Ticket
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 3-Day Park Hopper Ticket
dospělý  Kč,  Kč
 

Vstupenky do Disneyland Resort

Vstup do zábavních parků Disneyland Park a Disney California Adventure Park. Kratší čekací doby s Fastpassem, který je zdarma k vyzvednutí na nejnavštěvovanějších atrakcích, šetříte drahocenný čas. Děti 3-9 let , děti do 3 let zdarma.
2-Day 1 Park Ticket: Vstupenka platná dva dny umožňuje vstup do jednoho parku.
Park Hopper Tickets: Neomezený vstup do obou parků (včetně změny parků) po dobu 2 nebo 3 dnů. Tyto vstupenky jsou platné po dobu 14 po sobě jdoucích dnů (včetně prvního dne použití).

Cena:
• 1-denní  Kč, dítě  Kč
Universal Express Ticket  Kč 
VIP Experience  Kč
 

Vstupenky do Universal Studio Hollywood

V Universal Studios zažijete zábavu, vzrušení a skvělou show v centru filmového průmyslu Hollywoodu. Se Studio Tour nakoukněte za kulisy světoznámých filmů a TV shows, na opravdové filmové sety hollywoodských filmů. Prozkoumejte tajemství zámku Bradavic a zažijte úchvatné jízdy a atrakce, včetně „Harry Potter and the Forbidden Journey “ a „The Wizarding World of Harry Potter“, které vás zavedou do magického a vzrušujícího světa Harryho Pottera. Děti 3-9 let (1-denní vstupenka), děti do 3 let zdarma (1-denní a Express Ticket). V době vysoké sezóny mohou být uvedené ceny vyšší.
1-denní vstupenka: V Universal Studios strávíte celý den a budete mít příležitost navštívit všechny atrakce. Denní vstupenka zahrnuje celodenní vstup do parku.
Universal Express Ticket: Zahrnuje celodenní vstup do parku a přednostní přístup ke všem jízdám, atrakcím a zajímavostem.
VIP Experience: Váš exkluzivní vstup do Hollywoodu. Ponořte se do kouzla filmového průmyslu. Osobní průvodce vám ukáže oblasti Universal Studios Hollywood, které zpravidla nejsou široké veřejnosti přístupné. Včetně neomezeného, přednostního vstupu, rezervovaná místa na všechny shows. Oběd, parkoviště s obsluhou atd. Anglicky mluvící. Minimální věk 5 let, děti do 17 let pouze v doprovodu dospělé osoby, část Tour je pěšky. Denně, začátky každých 15 minut.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Vstupenky do Warner Bros. Studio Tour Hollywood

Zažijte opravdové filmové kulisy a zvuková studia populárních filmů a seriálů, jako je Batman nebo The Big Band Theory. Váš zážitek začne úvodním filmem, který vás zavede do světa Warner Bros. Potom prozkoumáte vlastní filmová studia pěšky nebo ve vozíčku (viz. foto). Dostanete se na filmový set i do zvukových ateliérů. Navštívíte „Stage 48“ a zahrajte si scénu ze sitkomu „Přátelé“, podíváte se na koště Harryho Pottera na zelené obrazovce nebo si vytvoříte vlastní „Batmobile“. Prohlídky s anglicky hovořícím průvodcem. Denně v 9.00 a ve 12.00 hod, doba trvání prohlídky cca 3 hodiny. Omezené fotografování možné. Děti 8-12 let, minimální věk 8 let, děti do 18 let v doprovodu dospělého.

Cena:
dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Southern California CityPASS – kombinované zlevněné vstupy

Ušetříte téměř 29% ve srovnání se vstupným na místě a vyhnete se dlouhým frontám na pokladně. Zahrnuje:
3 denní vstupenka do Disneyland Resort Park Hoppper, včetně vstupu do obou parků (Disneyland Park & Disney´s California Adventure Park). Střídání parků v rámci dnů možné.
1-denní vstupenka do Legoland California Resort
1-denní vstupenka do SeaWorld San Diego
Platné po dobu 14 po sobě jdoucích dnů (včetně prvního dne použití). Rezervujte si datum prvního dne využití vstupenky. City PASS se vyzvedávají v Disneyland Resort, proto doporučujeme první použití tam. Děti 3-9 let, děti do 3 let zdarma.

Moab

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Plavba na raftu po řece Colorado přes Arches NP a Canyonlands NP 

Tento celodenní výlet je vhodný pro lidi všeho věku, rodiny s dětmi a pro ty z vás, co si chcete užít řeku Colorado a její krásy beze strachu. Začíná v 8,45 hod v Moabu a po krátké jízdě terénním autem k řece Colorado nasednete na gumové rafty a poplujete cca 40 km po řece Colorado, kolem Fishers Tower, Professor Valley a Castle Rock. Během plavby uvidíte i spoustu dalších přírodních krás, které si můžete vyfotografovat. Doba trvání cca 7 hod. V ceně je výlet na raftech a oběd. Minimální věk 4 roky, minimální hmotnost 18 kg. Denně od 15.4. do 15.10. Anglicky mluvící.

Monument Valley

Cena:
• 3 1/2 hod výlet  Kč, dítě  Kč
8 hod výlet  Kč, dítě  Kč
 

Prohlídka Monument Valley s indiánským průvodcem

3 1/2 – hodinový výlet
Prohlídka údolí terénním džípem od společnosti Gouldings Tours. Řidič/průvodce z kmene Navajo vás zaveze do míst, která jsou nepřístupná pro soukromá auta a kde je vjezd povolen pouze s místním průvodcem. Uvidíte úplně jinou a to skutečnou tvář Monument Valley, tohoto posvátného území kmene Navajo. Během několika zastávek vám průvodce ukáže život a kulturu navažských indiánů. Doba trvání 3,5 hod, denně mezi 9 hod a cca 16 hod (do západu slunce, záleží na denním světle).
8 – hodinový výlet
Stejný výlet jako 3,5-hodinová prohlídka, navíc návštěva Anasazi ruin v Mystery Valley. Oběd (hamburger), voda, návštěva indiánské vesnice. Odjezd denně v 9,00 hod .
Místo setkání Goulding´s Trading Post & Lodge v Monument Valley. Děti 0-7 let.

Page

Cena:
• dospělý  Kč
dítě 8-12 let  Kč
dítě 3-7 let  Kč
• příplatek za Photo Tour  Kč

Prohlídka Antelope Canyon s indiánským průvodcem 

Prohlídka začíná jízdou terénním džípem cca 7 km k Upper Antelope Canyon. Poté společně s místním navažským průvodcem pomalu projdete cca 250 m skrz kaňon s neuvěřitelnou hrou barev, mezi impozantními skalními útvary, které byly vytvořeny pouze větrem a vodou. Denně, doba trvání 1,5 hod. Začátky prohlídek v březen-říjen 8,00 hod, 9,30 hod, 13,30 hod. Od 11,30 hod prohlídka Photo Tour (za příplatek), listopad-únor 9,30 a 13,30 hod. Odjezd od Antelope Canyon Tours, Page. Parkování zdarma. Cena zahrnuje jízdu terénním džípem do Antelope Canyon a zpět, vstup do kaňonu, indiánského průvodce. Děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Vyhlídkový let letadlem nad jezerem Lake Powell  ♥ TIP CK

Letíte malým letadlem dle velikosti skupiny se společností Westwind Aviation. Z letiště v Page poletíte nejdříve nad přehradou Glen Canyon Dam  a meandrem řeky Colorado Horseshoe Bend.  Při cestě zpět se vrátíte nad jedinečné, 186 mil dlouhé jezero Lake Powell, které leží na řece Colorado  a přeletíte nad největším přírodním obloukem na světě, nad Rainbow Bridge. Délka letu cca 45 min, létá se denně od 7 do 17 hod, anglicky mluvící pilot. Cena zahrnuje daně, letištní poplatky, palivové příplatky. Minimální počet osob 2.

Portland

Cena:
• dospělí  Kč
• dítě  Kč
 

Columbia Gorge Water Falls & Wine Tour

Výlet se společností Evergreen Escapes ke Columbia Gorge Waterfalls a do regionálních vinných sklepů. Krátké procházky podél vodopádů, jako např. ke 190 m vysokým Multnomah Falls, poté cesta přes Historic Columbia River Highway ke dvěma nejlepším vinným sklepům v Oregonu. Zde ochutnávka 5 různých druhů vín a seznámení se se zvláštnostmi pěstování místního vína. Ochutnávka vín, talíř se sýry nebo uzeninami, snacky a nápoje v ceně. Anglicky mluvící. Délka výletu cca 6 hodin. Čtvrtek–pondělí od 13.00 hodin, 15.6-30.9. navíc v úterý a středu. Z hotelů v centru Portlandu a Cruise Port. Minimální věk 14 let.

Cena:
• dospělí  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka města s místním průvodcem

Výlet organizovaný společností Evergreen Escapes, pojedete minivanem Mercedes nebo SUV a budete poznávat toto město přezdívané „City of Roses“ z jiné stránky. Navštívíte předměstí např. Pearl Disctrict nebo Nob Hill a jeho trhy, Food Truck, pivovar Craft Beer a navštívíte různé parky a místa, kde si cení kultury a historie. Anglicky mluvící průvodce. Čtvrtek-pondělí, 8.00 a 12.00 hod. Z hotelů v centru Portlandu a Cruise Port. Délka výletu cca 4 hodiny. Snacky a nápoje v ceně. Minimální věk 10 let.

San Diego

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Vstupenky do Sea World 

Jednodenní vstupné do mořského zábavního parku. Během návštěvy uvidíte živá zábavná představení se zvířaty (unikátní představení s kosatkami, delfíny a lvouny), užijete si atrakcí jako např. Journey to Atlantis a simulovaný let k severnímu pólu, můžete se projet na divokých horských drahách a hlavně uvidíte velké množství rozmanitých mořských živočichů, od tropických ryb, přes žraloky, mořské krávy, mořské želvy, delfíny, tučňáky až po lední medvědy a mnohem více. Děti do 3 let zdarma.

Cena:
dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Southern California CityPASS – kombinované zlevněné vstupy

Ušetříte téměř 29% ve srovnání se vstupným na místě a vyhnete se dlouhým frontám na pokladně. Zahrnuje:
3 denní vstupenka do Disneyland Resort Park Hoppper, včetně vstupu do obou parků (Disneyland Park & Disney´s California Adventure Park). Střídání parků v rámci dnů možné.
1-denní vstupenka do Legoland California Resort
1-denní vstupenka do SeaWorld San Diego
Platné po dobu 14 po sobě jdoucích dnů (včetně prvního dne použití). Rezervujte si datum prvního dne využití vstupenky. City PASS se vyzvedávají v Disneyland Resort, proto doporučujeme první použití tam. Děti 3-9 let, děti do 3 let zdarma.

San Francisco

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer minibusem společnosti Super Shuttle mezi mezinárodním letištěm v San Franciscu a vámi rezervovaným hotelem ve městě. Po cestě do hotelu/na letiště zastavuje i v jiných hotelech či na soukromých adresách. Děti do 8 let potřebují sedačku, nejsou však na místě k dispozici.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

BART transfer z letiště do San Francisca a zpět

Transfer vlakem BART (Bay Area Rapid Transit) z letiště San Francisco do San Francisca, resp. Oaklandu a zpět. Z nádraží v San Franciscu (např. Civic Center) a Oaklandu (např. 12 St/City Center) se dá dojít k hotelům pěšky. Délka jízdy: Letiště San Francisco-San Francisco cca 30 minut. Letiště San Francisco-Oakland cca 45 minut. Odjezd každých 15-20 minut, od 5-24 hodin (soboty od 6.30 hod, neděle od 8.00 hod). Děti do 5 let zdarma. Nutné rezervovat datum prvního dne použití.

Cena:
• 3 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 4 atrakce  Kč, dítě  Kč
• 5 atrakcí  Kč,  Kč
 

San Francisco Explorer Pass – kombinované zlevněné vstupy

Zvolte si 3, 4 nebo 5 ze 24 nabízených atrakcí, jako například Aquarium of the Bay. Dopředu pouze zaplatíte zvolený počet atrakcí, ale rozhodnutí, které to budou provádíte až na místě. Platnost 30 dní od prvního použití Explorer Pass. Ušetříte cca 50 % ceny vstupného zakoupeného na místě. Pro seznam nabízených atrakcí kontaktujte CK. Děti 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

San Francisco City Tour autobusem Hop On – Hop Off (24 hod)

24 hodinová Hop On-Hop Off okružní jízda autobusy společnosti Big Bus s 21 zastávkami, např. Union Square, Lombard Street, Pier 39 a cesta přes Golden Gate Bridge k vyhlídce Vista Point North. Libovolný nástup/výstup dle vlastního uvážení. K tomu možnost 4 přibližně hodinových pěších prohlídek: Chinatown, North Beach, Barbary Coast a Fisherman´s Wharf. Denně, doba jízdy bez vystupování cca 2,5 hodiny , odjezdy cca 9-17 hod, každých 15-20 minut (léto), resp. 20-30 minut (zima). Anglicky mluvící průvodce. 4 pěší prohlídky v ceně. Děti 5-15 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• 48 hod  Kč, dítě  Kč
• 72 hod + Alcatraz
dospělý  Kč, dítě  Kč

• 72 hod + Bay Cruise
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

4 in 1 Hop On – Hop Off (48 h) nebo 4 v 1 Hop On – Hop Off (72 h) & Alcatraz Bay Cruise

48 resp. 72 hodinový Pass společnosti City-Sightseeing na různé výlety červenými dvoupodlažními autobusy.
Downtown Tour: Fisherman´s Wharf, Union Square, Chinatown, Lombard Street, délka prohlídky cca 60 minut, 9.00-17.00 hod.
Official City Tour: Alamo Square a Golden Gate Park, délka cca 2 hodiny, 9.00-17.00 hod.
Sausalito Tour: Golden Gate Bridge a Sausalito, délka cca 60 minut, 10.00-16.00 hod.
Night Tour: Různé pamětihodnosti, výběr dle ročního období, délka 90 minut, 18.00 nebo 19.00 hod.
Denně, anglicky mluvící. Můžete kdykoli nastupovat a vystupovat (mimo Night Tour). 4 in 1 Hop On-Hop Off (72 h) + Alcatraz zahrnuje 1 vstupenku pro návštěvu Alcatrazu (v rezervovaném datu, hlavně odpoledne), 4 in 1 Hop On-Hop Off (72 h) + Bay Cruise zahrnuje 1 vstupenku na 1 hodinový výlet lodí (denně 10.45-18.30 hod). Děti 5-11, děti do 5 let zdarma. Rezervujte Pass s datem návštěvy Alcatrazu! Vouchery musí být vyměněny v den návštěvy Alcatrazu.

Cena:
• Vista Flight
dospělý  Kč, dítě  Kč
• Vista Flight + Sausalito
dospělý  Kč, dítě  Kč

 

 

Let helikoptérou nad San Franciscem

Vista Flight: Dopřejte si pohled na San Francisco ze zcela jiné perspektivy díky letu helikoptérou společnosti San Francisco Helicopters. Vychutnejte si výhled na pamětihodnosti jako je Golden Gate Bridge. Výklad vašeho pilota podbarvený hudbou dělají z letu nezapomenutelný zážitek. Doba letu 20 minut, odlety denně v 10.00, 12.30, 15.00 hod.
Vista Flight s výletem do Sausalita: Po letu přistanete v malebném městečku Sausalito. Po přistání oběd v restauraci (v ceně) a poté budete mít volno k samostatnému poznávání Sausalita. Město je známé jako umělecké centrum s mnoha galeriemi. Odpoledne návrat trajektem (v ceně) na Pier 39 nebo Ferry Building v San Franciscu. Doba letu 15-20 minut, odlety denně v 10.00 hod.
Transfer z/do Hilton Hotel, Fairmont Hotel Nob Hill a Hotel Zephyr (v ceně), anglicky mluvící. Vista Flight + Sausalito: Transfer z uvedených hotelů pouze při cestě tam, zpáteční transfer se neposkytuje. Děti 2-12 let, děti do 2 let zdarma.

Cena:
• s průvodcem  Kč
• s průvodcem + elektrokolo  Kč
• bez průvodce  Kč
• bez průvodce + elektrokolo  Kč
 

Na kole přes Golden Gate Bridge s místním průvodcem

Prohlídka s průvodcem: S průvodcem společnosti Bay City Bike se vydáte z Fisherman´s Wharf přes Golden Gate Bridge do Sausalita. Zpáteční cesta trajektem. Vhodné pro začátečníky. Ujetá vzdálenost 13 km. Anglicky mluvící průvodce, denně 10.00, 11.30 hod (červenec-srpen), 13.00 hod (duben-říjen, březen). Délka výletu 2-3 hodiny.
Prohlídka bez průvodce: Půjčení kola na 1 den. Pronájem a převzetí kola na Fisherman´s Wharf. Denně, 8-20 hodin (duben – říjen), resp. 8.00-18.00 hodin (listopad – březen). V ceně je zahrnuto půjčení kola, přilby, zámku a lístek na trajekt.
Dětská kola a sedačky k dispozici na místě. Děti do 18 let v doprovodu dospělého. Možnost půjčení elektrokola, minimální věk 16 let. Kolo je možné využít i na jiné cesty v rámci denního pronájmu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

• příplatek za oběd  Kč
 

Výlet autobusem Redwoods & Wine Country Tour  ♥ TIP CK

Se společností Extranomical Tours poznejte dvě nejkrásnější místa v okolí San Francisca. Ráno objevíte stromy Redwood Sequoia v Muir Woods NM a následně pak vinařské oblasti Sonoma a Napa s ochutnávkou vín. Cestou zpět do San Francisca si uděláte zastávku na fotografování u legendárního Golden Gate Bridge. Dle přání můžete ukončit výlet v Sausalitu a vrátit ze zpět do San Francisca trajektem (volitelné, za poplatek), jinak návrat do San Francisca v cca 18.30 hod. Anglicky mluvící průvodce, denně, začátek cca 7-8.00 hod, délka výletu cca 9 hodin. V ceně vyzvednutí v hotelu v Downtown San Francisco, 3 ochutnávky vín, délka jedné ochutnávky cca 45 minut, minimální věk pro konzumaci vína je 21 let. Vstup do Muir Woods NM (cca 10 USD) a oběd nejsou v ceně. Děti do 8 let potřebují autosedačku, na místě není k dispozici. Za příplatek oběd (3-chodové menu). Pro děti do 12 let není oběd v ceně, objednávky na místě a la Carte. Děti 0- 11 let .

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Plavba lodí po SF zálivu

Během této 60 min vyhlídkové plavby poplujete pod Golden Gate Bridge, kolem ostrova Alcatraz a pobřežních doků a atrakcí v okolí Fisherman´s Wharf. Během vícejazyčného výkladu ze sluchátek se dozvíte zajímavosti z historie i současnosti San Francisca. Dítě 5-17 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Plavba lodí po SF zálivu při západu slunce

Přijďte na palubu lodi a užijte si nezapomenutelnou plavbu za tónů kytary. Plavba vede kolem slavného ostrova Alcatraz, ostrova Angel Island a podél krásných plážích Tiburonu a Sausalita. Úžasným zážitkem je proplutí pod symbolem San Francisca, pod Golden Gate Bridge! 2-hodinová plavba lodí, předkrm a nápoj. Denně, odjezdy od 22.03.–26.05., 04.09.-03.11. v 18.00 hod, od 27.05.-03.09. v 19.00 hod. Odjezdy od 04.11.-21.03. od čtvrtka do pondělí v 17.30 (změny vyhrazeny). Check in na Pier 43 ½ u Fischerman´s Wharf, minimálně 20-30 minut před vyplutím. Děti 5–11 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• 1-denní výlet
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 1-denní výlet + Alcatraz
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

Celodenní výlet do Yosemite NP (+ ostrov Alcatraz)

Prozkoumejte národní park Yosemite při výletu autobusem organizovaným společností Extranomical Tours.
Jednodenní výlet: V národním parku strávíte cca 5 hodin a během anglicky průvodcované prohlídky autobusem uvidíte např. monolit El Capitan, Half Dome, Yosemite Falls, jedny z nejvyšších a nejkrásnějších vodopádů na světě, stejně jako Bridalveil Falls a Tunnel View Point.
Jednodenní výlet + Alcatraz: K jednodennímu výletu do Yosemitského národního parku služba zahrnuje i vstup do Alcatrazu.
Návštěva Alcatrazu: Návštěva následující den, termín bude při rezervaci zpětně potvrzen.
Vstup do národního parku v ceně. Odjezdy denně v cca 6.00-7.00 hod, délka výletu cca 14 hodin, návrat do San Francisca v cca 20-21 hodin. Vyzvednutí v hotelech Downtown San Francisco a v hotelech ve Fisherman´s Wharf a ve West Oaklandu a v Dublin/Pleasanton BART-Station. Děti do 8 let potřebují sedačku. Děti 0-11 let. Při rezervaci služby uvádějte datum výletu.

Seattle

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

City Pass – kombinované zlevněné vstupy

Kombinovaná vstupenka zahrnuje 1-hodinovou vyhlídkovou plavbu Argosy Harbor Tour, vstupy do Seattle Aquarium a Space Needle, vstup do Chihuly Garden and Glass nebo Pacific Science Center, do Woodland Park ZOO nebo Museum of Pop Culture. Platný 9 po sobě jdoucích dní, ušetříte 40-50% vůči jednotlivým vstupným a čas strávený u pokladen. Datum prvního použití City Pass musí být oznámeno při rezervaci. Děti 5-12 let, do 5 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Food Tour Pike Place Market

Pěší prohlídka organizovaná společností Savor Seattle vás zavede na Pike Place Market, místo s více než 100 letou historií. Při zastavení u sedmi nejznámějších prodejců na trhu ochutnáte různé delikatesy, např. sýr nebo lososovou polévku (v ceně). A dalším lákadlem jsou „Pike Place Fish Boys“. Duben & Říjen: Pátek-pondělí. Květen: Středa-pondělí. Červen-srpen: Denně. Září: Úterý-čtvrtek. Listopad-březen: pátek-neděle. Anglicky mluvící. Délka prohlídky cca 2,5 hodiny. Začátek v 10.00 a ve 14.00 hod. Spropitné pro průvodce není v ceně. Děti do 2 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka montážního závodu firmy Boeing & Future of Flight Museum

Autobusový výlet organizovaný společností Show Me Seattle do 40 km vzdáleného Everettu. Ve Future of the Flight Aviation Center uvidíte exponáty z historie letectví. Zde se můžete zúčastnit prohlídky s průvodcem (cca 90 minut) do výrobní haly firmy Boeing a vidět, jak tato světoznámá letadla vznikají. Denně, anglicky mluvící průvodce. Délka výletu cca 4,5 hodiny, vyzvednutí v cca 8.45 hod v hotelech v centru Seattle. Minimální věk 3 roky, minimální výška 122 cm. Děti 3-12 let.