Doporučení

Doporučení

Na motorkách po USA

Včera sme sa vrátili z cesty po Route 66 z Chicaga do Los Angeles, všetko fungovalo a bolo vybavené, nemali sme žiaden problém, bol to pre nás motorkárov veľký zážitok. Chcem poďakovať CK Travel America za výbornú organizáciu a za bezproblémový výlet.
JÁN MAJLING

Moc děkujeme za zajištění motorek a podrobného itineráře cesty, na Route 66 to bylo perfektní.
ZDENĚK SUCHÝ

Pronájem motocyklů i všechny ostatní služby, které zajišťovala CK Travel America, byly perfektní bez nejmenších chybiček. Dovolená na Floridě se nám moc vydařila. Děkujeme.
TOMÁŠ SIKORA

Společně s dalšími kamarády jsem právě absolvoval pro nás „Historickou cestu“ po Route 66. Kompletně pro nás vše zajišťovala společnost CK Travel America. V podstatě jsme nic neřešili, jen si to užívali. Organizace, zajištění motocyklů, ubytování a průvodcovské služby byly vždy vysoce profesionální. Využití služeb této společnosti můžu jen a jen doporučit. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni.
MICHAL STÁREK

Bylo to nádherné. Díky průvodci Martinu Grešovi jsme toho hodně viděli, mám krásné vzpomínky z Route 66 a už zvažujem další výlet na motorkách, jinou trasu, zase s CK Travel America. Ještě jednou děkuji.
JAROSLAV KOPENEC

Na motorkách po Kanadě

Martine, ještě jednou chci tobě jako průvodci a případně i týmu za tebou v CK Travel America, který vše zorganizoval, poděkovat za nádhernou dovolenou v západní Kanadě na motorkách Harley Davidson. Bylo to perfektní na vyčištění hlavy. Máme haldy zážitků. Tak někdy příště.
JIRKA HANZL

Každý klient je pro nás VIP