Návštěva u EagleRider Los Angeles

Návštěva u EagleRider Los Angeles

Během cestování po západu Spojených států jsme mimo jiné navštívili naši hlavní základnu pro pronájem motocyklů na západním pobřeží USA, společnost Eaglerider v Los Angeles. Zde si naši klienti vyzvedávají svoje motorky značky Harley Davidson, Yamaha nebo Triumph. Nachází se nedaleko mezinárodního letiště LAX a tak pouze 5-10 minutovou jízdou taxíkem nebo Uberem se klienti dostanou z hotelu u letiště do místa pronájmu motorky.

Martin Greša, hlavní průvodce CK Travel America pro zájezdy na motocyklech po USA a Kanadě, se zde setkal s Katinou Cabassi, která má na starosti spolupráci EagleRider s „International Travel Agents“

Stále více našich klientů využívá možnost projet si legendární Route 66 v protisměru, tj. právě z Los Angeles do Chicaga. Proč? Získají tím 10% slevu na pronájem motorky a neplatí poplatek za vrácení motorky jinde, než byla půjčena. Jenom tímto ušetří přes 1 100 USD. A to už je ke zvážení, zda cestu nejet v opačném směru (Náš TIP!).

Letošní novinkou je také možnost zakoupit si ve všech půjčovnách EagleRider tzv. Eagle Pack, dodatečné zavazadlo o objemu 73,5 l , jeho velikost odpovídá přesně příručnímu zavazadlu do letadla. Můžete si sebou na cestu vzít mnohem více věcí, než kolik se jich vleze do bočních kufrů nebo brašen motorek (pokud cestujete individuálně bez doprovodného vozidla s průvodcem).

EagleRider Los Angeles – ideální výchozí místo pro Route 66 a krásy jihozápadu USA!!!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.