Proč s námi

Proč s námi

ZKUŠENOSTI
Již 15 let zprostředkováváme pronájem motocyklů v USA a Kanadě a už 14 let organizujeme zájezdy na motorkách s průvodcem. Mnohokrát jsme s našimi klienty projeli celou Route 66 z Chicaga do Los Angeles a zavedli je za zajímavostmi a krásami Západu USA, Floridy i západní Kanady.

 

BEZKONKURENČNÍ CENY PRONÁJMU
Při pronájmu motocyklů v našich preferenčních půjčovnách v USA a Kanadě získáte bezkonkurenční ceny za pronájem. Nikdo v ČR a SR vám lepší ceny nezajistí. Navíc jsou tyto ceny mnohem nižší, než pokud byste si motocykly rezervovali sami přímo u Eaglerider. V ceně je vždy zahrnuto pojištění zodpovědnosti do 2 mil. EUR resp. 300 tis. USD a možnost nulové spoluúčasti při poškození motocyklů. A samozřejmostí jsou neomezené míle/km v ceně pronájmu.

 

ŠIROKÝ VÝBĚR MOTOCYKLŮ 7 ZNAČEK
V naší nabídce pronájmů máme mnoho modelů motocyklů všech kategorií od sedmi výrobců. Můžete si pronajmout motocykly Harley Davidson, BMW, Honda, Indian, KTM, Triumph a Yamaha. Svůj model motocyklů si z naší nabídky vybere opravdu každý.

 

MODELY MOTOCYKLŮ 2019-2023
Naprostá většina nabízených motocyklů jsou modelové řady 2019-2023. Pro svoji cestu do Ameriky máte tak záruku kvalitních nových motocyklů.

 

43 MÍST PRONÁJMU V AMERICE
Nabízíme vám pronájem v 16 preferenčních půjčovnách rozmístěných ve všech turistiky atraktivních oblastech USA a v dalších 27 místech USA a ve Vancouveru v Kanadě. V Mexiku si můžete pronajmou motocykly v Cozumelu a v Mexico City.

 

ZKUŠENÝ PRŮVODCE
Průvodcem všech katalogových zájezdů CK Travel America na motorkách je Martin Greša, který má 15 ti leté zkušenosti s průvodcováním zájezdů na motocyklech ve všech částech USA a v západní Kanadě. Specializuje se na průvodcování zájezdů na motocyklech.

 

PROPRACOVANÉ ITINERÁŘE
Nabízíme vám již prověřené itineráře tras speciálně upravené pro cesty na motorce. Můžeme vám připravit také itineráře na míru dle vašich přání nebo jen poskytnou tipy a rady na vaši cestu.

 

KOMPLEXNOST SLUŽEB
Naše služby nekončí jenom u pronájmu motocyklů a katalogových zájezdů s průvodcem. Individuálním klientům zajistíme také letenky, ubytování v hotelech / motelech všech kategorií a zážitkové služby dle přání. Jsme schopni pojistit vás na cesty a vyřídit za vás všechny vízové formality.

Ing. Martin Greša

specialista na pronájmy
průvodce zájezdů

Route 66 certifikát - Travel America - Motorkou do USA

Největší pronajímatel motorek v Americe
15 let spolupráce s CK Travel America

Vývoj cestovní kanceláře

Živnostenský list
průvodcovská činnost
1997 – 2003

Živnostenský list
cestovní agentury
2003 – 2006

Koncesní listina
cestovní kanceláře
fyzická osoba 2006 – 2009

Koncesní listina
cestovní kanceláře
právnická osoba – od 2009

Členem Asociace
cestovních kanceláří
ČR od 2011

Travel Amerika

Členem Visit
USA Committee

od 2019