Okruh Floridou

Okruh Floridou

Print Friendly, PDF & Email

Projedete státy: Florida

Vydejte se v zimě za teplem a užijte si slunce Floridy ze sedla motocyklu Harley Davidson. Pojedete po unikátní silnici Overseas Highway, spojující jednotlivé ostrůvky Florida Keys až k nejjižnějšímu bodu kontinentálních USA. Vychutnáte si karibskou atmosféru Key Westu, vydáte se indiánskou rezervací za pozorováním aligátorů, navštívíte kosmodrom Kennedy Space Center a budete moci relaxovat na nádherných floridských plážích. Závěrem můžete nasávat atmosféru Miami nebo relaxovat na slavné Miami Beach.

 

Počet dní: 11

Celkem ujedete: 1 950 km

Výchozí místo: Miami

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Itinerář trasy

  Den 1:

  Miami

  Odlet z Prahy do Miami, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu. Ubytování a orientační úvodní meeting s průvodcem.

  Den 2: 

  Key West

  cca 290 km

  Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, přejezd do Florida City a jízda po unikátní silnici Overseas Highway přes desítky mostů spojujících jednotlivé ostrůvky Florida Keys, včetně nejdelšího 7 Mile Bridge. Po příjezdu na ostrov Key West prohlídka nejjižnějšího bodu kontinentálních USA a průjezd hlavní ulicí Duval Street. Ubytování a v podvečer návrat na Duval Street a užívání si zdejší karibské atmosféry, posezení v barech s živou hudbou a pozorování západu slunce.

  Den 3: 

  Overseas Highway

  cca 330 km

  Dopoledne cesta po Overseas Highway zpět na kontinent do Florida City. Cestou možnost koupání na některé ze zdejších plážích Florida Keys a poté přejezd do Sunrise, ubytování. Večer možnost nákupů v největším outletovém centru Floridy, v Sawgrass Mills Mall.

  Den 4: 

  Big Cypress

  cca 240 km

  Cesta krajinou močálů Big Cypress do indiánské rezervace kmene Seminole, průjezd indiánskou rezervací. Zde absolvujete jedinečnou jízdu airboutem krajinou Everglades, včetně pozorování aligátorů, želv, hadů a další zvěře ve volné přírodě (vstupné). Odpoledne pokračování jízdy farmářskou krajinou a vyhlídkovou silnicí podél jezera Lake Okeechobee, ubytování.

  Den 5: 

  Florida Country

  cca 250 km

  Jízda krajinou floridských rančerů a pomerančových plantáží k Atlantiku. Možnost koupání na plážích v oblasti Melbourne a Cocoa Beach, ubytování v Titusville.

  Den 6: 

  Kennedy Space Center

  cca 40 km

  Celodenní prohlídka kosmodromu Kennedy Space Center (vstupné), alternativně možnost návštěvy přírodní rezervace Merritt Island, relaxace a koupání na přírodní pláži Playalinda Beach (vstupné). Ubytování v Titusville.

  Den 7: 

  Mexický záliv

  cca 260 km

  Průjezd Orlandem po International Drive a historickou části Tampy, čtvrtí Ybor City. Po příjezdu do St. Petersburgu ubytování a večerní posezení ve zdejších hospůdkách na pobřeží Mexického zálivu.

  Den 8: 

  Naples

  cca 330 km

  Ráno přejezd přes symbol Tampy, most Sunshine Skyway Bridge, prohlídka přímořského letoviska Venice a ostrůvků Sanibel a Captiva Island. Posezení v místních restauracích na pobřeží a možnost koupání na nádherné pláži ostrova Captiva Island. Ubytování v Naples.

  Den 9: 

  Miami Beach

  cca 220 km

  Průjezd přírodní rezervací Big Cypress National Preserve, pozorování aligátorů ve volné přírodě. Poté přejezd do Miami Beach, průjezd ulicí Ocean Drive a vrácení motocyklů v půjčovně. Transfer do hotelu na pláži v severní části Miami Beach a volno ke koupání a relaxaci.

  Den 10: 

  Miami Beach

  Dopoledne volno ke koupání, opalování a relaxaci na hotelové pláži Miami Beach nebo nakupování v místních obchodech. Dle času odletu transfer na letiště v Miami a odlet do Prahy nebo prodloužení pobytu na Miami Beach.

  Den 11: 

  Praha

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Varianta zájezdu

  Cena zájezdu

  23HD0701

  26.03.- 05.04.2023

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  94 100 Kč/osobu
  120 700 Kč/osobu

  23HD0702

  19.11.- 29.11.2023

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  92 500 Kč/osobu
  119 100 Kč/osobu

  24HD0701

  28.01.- 07.02.2024

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  92 500 Kč/osobu
  119 100 Kč/osobu

  Cena zájezdu je platná pro model HD Heritage Softail Classic.

  • Příplatek za HD Street Glide, HD Road Glide: 2 500 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Street Glide Touring: 4 950 Kč/motorku

  • Příplatek za HD Road Glide Touring: 4 950 Kč/motorku
  • Pro dostupnost dalších modelů HD a jiných značek kontaktujte CK

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Pronájem motocyklu (viz. podmínky níže), letenky (Praha-Miami-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (dle velikosti skupiny), 9 x ubytování ve ** a **+ motelech a hotelech (2 osoby/pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu,  průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  Cena zájezdu nezahrnuje:
  Poplatek za registraci ESTA, stravování, cestovní/zdravotní pojištění, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 60 EUR/os), vstupy dle programu (cca 75 USD/os).

   

  Cestovní pojištění A90 PANDEMIC:
  Cena: 2 310 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 90 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Sleva za 3 osobu na pokoji: 10 500 Kč
  • 
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 890 Kč
  • Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu kabriolet, pro cenu zájezdu kontaktujte CK
  • Klienti, kteří absolvují zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu, pro její výši kontaktujte CK
  Pro ceny prodloužení pobytu na Miami Beach kontaktujte CK

   

  Podmínka vstupu do USA:
  • Ukončené očkování proti Covid-19 (neplatí pro děti do 18 let)

   

  Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
  Pronájem motocyklu na 8 dní (typ dle vlastní volby), všechny místní daně a poplatky, pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 300 tis. USD, VIP havarijní pojištění (vztahuje se i na pneumatiky, sklo a rám motorky) s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu se spoluúčastí 1 000 USD, neomezené km, sedlové tašky a zámek, helmu pro řidiče a spolujezdce, poplatek za dalšího řidiče, Eaglerider Road Assistance, GPS navigace (neplatí pro HD Heritage Softail Classic), non-stop telefonní help linka.

   

  Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
  Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), mýtné na mostech a placených silnicích (cca 30 USD/motorku).

   

  Poznámka:
  • Kauce při půjčení motocyklu 100 USD (pouze kreditní karta)
  • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
  • Cena zájezdu je kalkulována pro model HD Heritage Softail Classic, za příplatek modely HD Street Glide, HD Road Glide, HD Street Glide Touring, HD Road Glide Touring
  • Pronajímatel si vyhrazuje právo poskytnout motocykl stejné, nebo vyšší kategorie než typ, který byl klientem vyžádán
  • 
  Příplatek za garanci vybraného typu motocyklu: 2 980 Kč
   Ke koupi Eagle Pack, pro dodatečné umístění zavazadel na motocyklu (73,5 l): 4 550 Kč, k dispozici pro modely kategorie Touring a Classic
  • Lze si pronajmout i další typy motocyklů, pro podmínky pronájmu a jejich cenovou nabídku kontaktujte CK

   

  Minimální počet klientů: 6
  Maximální počet motorek: 10
  Průvodce zájezdu: Martin Greša – více zde >>>