Route 66

Route 66

Print Friendly, PDF & Email

Projedete státy: Illinois, Missouri, Kansas, Oklahoma, Texas, New Mexico, Arizona, Nevada, Kalifornie

Route 66. Sen každého motorkáře a objevitele „té pravé Ameriky“. Vydejte se s námi po legendární americké silnici napříč Spojenými státy. Na motocyklech Harley Davidson vyrazíte z Chicaga v Illinois, spatříte řeku Mississippi v Missouri a projedete americkým venkovem států Kansas a Oklahoma. Navštívíte musea věnovaná Route 66, zažijete atmosféru „měst duchů“ a v Texasu ochutnáte pravý 2 kilogramový steak. V pueblech se setkáte s indiány, necháte se unést neopakovatelnou krásou Grand Canyonu a zavítáte do hlavního města zábavy Ameriky, do Las Vegas. Ubytování je na mnoha místech zajištěno ve stylových motelech s atmosférou Route 66. „Get Your Kicks on Route 66“.

 

Počet dní: 17

Celkem ujedete: 4 440 km

Výchozí místo: Chicago / LA

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Itinerář trasy

  Den 1: 

  Chicago

   

  Odlet z Prahy do Chicaga, pronájem doprovodného automobilu a transfer automobilem do hotelu v Chicagu, ubytování.

  Den 2: 

  Milwaukee

  Cesta doprovodným autem do Milwaukee a prohlídka oficiálního musea firmy Harley Davidson (vstupné). Odpoledne návrat do Chicaga a průjezd Route 66 od jejího počátku až na předměstí Chicaga do čtvrti Berwyn. Ubytování v Chicagu.

  Den 3: 

  Bloomington

  cca 240 km 

  Ráno transfer auty do půjčovny motocyklů Eaglerider, pronájem motocyklů a cesta po Route 66 do Bloomingtonu, cestou průjezd kolem typických benzinových pump z třicátých let v osadách Dwight a Odell, prohlídka Route 66 Museum v Pontiac (vstupné), ubytování v Bloomington.

  Den 4: 

  St. Louis

  cca 350 km

  Cesta po Route 66 z Bloomington, průjezd hlavním městem Illinois – Springfieldem a prohlídka sbírky klasických amerických automobilů v městečku Staunton.  Pohled na řeku Mississippi z mostu Chain of Rock Bridge a průjezd centrem města St. Louis. Ubytování na předměstí St. Louis.

  Den 5: 

  Joplin

  cca 450 km

  Cesta po Route 66 ze St. Louis do Joplin. Cestou průjezd přes Devils Elbow, Springfield a prohlídka staré benzinové pumpy Sinclair v Ash Grove, Ubytování v Joplin.

  Den 6: 

  Clinton

  cca 510 km

  Časný odjezd, průjezd státem Kansas a venkovskou krajinou Oklahomy. Prohlídka Will Rogers Museum v Claremore (vstupné), průjezd Tulsou a Oklahoma City. Prohlídka Oklahoma Route 66 Museum v Clinton (vstupné), ubytování v Clinton.

  Den 7: 

  Amarillo

  cca 300 km

  Prohlídka National Route 66 Museum v Elk City (vstupné), vjezd do Texasu městem duchů Texola a prohlídka Musea ostnatého drátu a Route 66 Museum v McLean (vstupné). Po příjezdu do Amarillo v Texasu ubytování a večerní návštěva Big Texan Steak Ranch s možností objednávky 2 kg steaku. Pokud ho sníte i s přílohou do 1 hodiny, máte jej zdarma!!

  Den 8: 

  Santa Fe

  cca 490 km

  Ráno prohlídka Cadillac Ranch na polích za Amarillo, cesta po Route 66 přes Tucumcari do Santa Fe, ubytování a odpočinek po první polovině cesty. Prohlídka města ovlivněného indiánskou kulturou, posezení v barech a restauracích s výbornou mexickou kuchyní.

  Den 9: 

  Gallup

  cca 370 km

  Cesta do Albuquerque, prohlídka historického centra města a poté přejezd do Gallup u hranice s Arizonou. Cestou možnost prohlídky unikátních indianských puebel Sky City Acoma Pueblo (vstupné). Ubytování v Gallup.

  Den 10: 

  Flagstaff

  cca 310 km

  Cesta krajinou Arizony do Flagstaffu. Průjezd městečkem Winslow se sochami muzikantů skupiny The Eagles a možnost prohlídky nejzachovalejšího meteorického kráteru na Zemi, Meteor Crater (vstupné). Ubytování ve Flagstaffu a večerní návštěva Museum Club, nejslavnějšího country klubu na celé Route 66.

  Den 11: 

  Grand Canyon NP

  cca 260 km

  Prohlídka národního parku Grand Canyon z jednotlivých vyhlídek, možnost vyhlídkového letu letadlem nebo vrtulníkem nad kaňonem a návštěvy kina IMAX (vstupné). Ubytování zpět na Route 66 ve Williams a večerní posezení v některé ze stylových restaurací.

  Den 12: 

  Laughlin

  cca 330 km

  Cesta po Route 66 z Williams přes osady Seligman , Hackberry, Kingman a Oatman. Jízdou po tomto, pro motorkáře nádherném úseku Route 66, nasajete pravou atmosféru této silnice z 50. a 60. let a duch divokého západu. Po přejezdu řeky Colorado a vjezdu do Kalifornie se ubytujete v Needles.

  Den 13: 

  Las Vegas

  cca 200 km 

  Cesta do hlavního města zábavy Las Vegas, cestou prohlídka přehrady Hoover Dam. Po ubytování návštěva kasin a prohlídka jejich zajímavostí do nočních hodin.

  Den 14: 

  Barstow

  cca 400 km 

  Návrat na Route 66 do Needles a pokračování cesty po Route 66 pouštní krajinou Mojavské pouště přes osadu Amboy do Barstow. Prohlídka Route 66 Museum a ubytování v Barstow/Victorville.

  Den 15: 

  Los Angeles

  cca 230 km

  Cesta po Route 66 z Barstow/Victorville do Los Angeles. Příjezd na konec Route 66 na molo v Santa Monica, poté vrácení motocyklů v půjčovně a odjezd doprovodným autem na ubytování v Los Angeles.

  Den 16: 

  Los Angeles

  Prohlídka zajímavostí Los Angeles doprovodným autem – Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica. Dle času odletu transfer na letiště v Los Angeles a odlet do Prahy.

  Den 17: 

  Praha

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Varianta zájezdu

  Cena zájezdu

  23HD0101
  Trasa Los Angeles – Chicago
  VYPRODÁN

  15.04.- 01.05.2023

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  118 400 Kč/osobu
  156 900 Kč/osobu

  23HD0102

  21.05.- 06.06.2023

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  138 900 Kč/osobu
  198 700 Kč/osobu

  23HD0103

  17.09.- 03.10.2023

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  146 300 Kč/osobu
  209 300 Kč/osobu

  Cena zájezdu je platná pro model HD Heritage Softail Classic.

  • Příplatek za HD Street Glide, HD Road Glide: 4 225 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Street Glide Touring: 8 425 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Road Glide Touring: 8 425 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Electra Glide: 16 800 Kč/motorku *

  • Příplatek za HD Road Glide Ultra: 16 800 Kč/motorku *
  • Příplatek za HD Tri Glide Ultra: 70 050 Kč/motorku *
  • Pro dostupnost dalších modelů HD a jiných značek kontaktujte CK
  * Pro 23HD0101 není tento model k dispozici

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku května do konce října (pro směr Chicago – Los Angeles) a od poloviny dubna do poloviny října (pro směr Los Angeles – Chicago).

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Pronájem motocyklu (viz. podmínky níže), letenky (Praha-Chicago, Los Angeles-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem vozidla pro prohlídku Chicaga (1 den, van dle velikosti skupiny), pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (13 dní vůz kategorie minivan/SUV z Chicaga do Los Angeles), pronájem vozidla pro prohlídku Los Angeles (1 den, van dle velikosti skupiny), 15 x ubytování ve ** a **+ motelech a hotelech (2 osoby/pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  Cena zájezdu nezahrnuje:
  Poplatek za registraci ESTA, stravování, cestovní/zdravotní pojištění, vstupy dle programu (cca 110 USD/os), poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 60 EUR/zavazadlo).

   

  Cestovní pojištění A90 PANDEMIC:
  Cena: 3 570 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 90 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Sleva za 3 osobu na pokoji: 12 450 Kč
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 890 Kč
  Lze absolvovat zájezd za volantem automobilu kategorie kabriolet (Ford Mustang nebo podobný), pro cenovou nabídku kontaktujte CK
  Klienti, kteří absolvují zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu, pro její výši kontaktujte CK

   

  Podmínka vstupu do USA:
  • Ukončené očkování proti Covid-19 (neplatí pro děti do 18 let)

   

  Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
  Pronájem motocyklu na 13 dní (typ dle vlastní volby), všechny místní daně a poplatky, pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 300 tis. USD, VIP havarijní pojištění (vztahuje se i na pneumatiky, sklo a rám motorky) s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu se spoluúčastí 1 000 USD, neomezené km, sedlové tašky a zámek, helmu pro řidiče a spolujezdce, poplatek za dalšího řidiče, Eaglerider Roadside Assistance, GPS navigace (neplatí pro HD Heritage Softail Classic), non-stop telefonní help linka, poplatek za vrácení motocyklu jinde, než byl půjčen (Drop Off Fee).

   

  Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
  Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, mýtné), vjezd do Grand Canyon NP (cca 25 USD/motorku).

   

  Poznámka:
  • Kauce při půjčení motocyklu 100 USD (pouze kreditní karta)
  • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
  • Cena zájezdu je kalkulována pro model HD Heritage Softail Classic, za příplatek modely HD Street Glide, HD Road Glide, HD Street Glide Touring, HD Road Glide Touring, HD Electra Glide, HD Road Glide Ultra a HD Tri Glide Ultra
  • Pronajímatel si vyhrazuje právo poskytnout motocykl stejné, nebo vyšší kategorie než typ, který byl klientem vyžádán
  • 
  Příplatek za garanci vybraného typu motocyklu: 2 980 Kč
  Ke koupi Eagle Pack, pro dodatečné umístění zavazadel na motocyklu (73,5 l): 4 550 Kč, k dispozici pro modely kategorie Touring a Classic
  • Lze si pronajmout i další typy motocyklů, pro podmínky pronájmu a jejich cenovou nabídku kontaktujte CK
  • Pro HD Tri Glide Ultra platí odlišné podmínky pronájmu, pro podrobnosti kontaktujte CK

   

  Minimální počet klientů: 6
  Maximální počet motorek: 10
  Průvodce zájezdu: Martin Greša více zde >>>