Západ USA v zimě

Západ USA v zimě

Print Friendly, PDF & Email

Projedete státy: Kalifornie, Nevada, Arizona

Vydejte se v zimních měsících za teplem na americký jihozápad a projeďte si jej na motocyklu Harley Davidson. Z Los Angeles se vydáte pustinami Mojavské pouště do Údolí smrti a budete mít dostatek času na hlavní město zábavy Ameriky, Las Vegas. Projedete se po slavné Route 66 a užijete si krásy Grand Canyonu i „kaktusů“ Joshua Tree. Můžete relaxovat u hotelového bazénu v Palm Springs a v San Diegu si užijete atmosféru Mexika i krásy Pacifiku. A na závěr vás očekává slavné město Andělů.

 

Počet dní: 11

Celkem ujedete: 2 240 km

Výchozí místo: Los Angeles

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Itinerář trasy

  Den 1:

  Los Angeles

  Odlet z Prahy do Los Angeles, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu. Ubytování a orientační meeting s průvodcem.

  Den 2: 

  San Gabriel Mountains

  cca 260 km

  Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, jízda přes Venice Beach a Santa Monica, zastávka na konci legendární Route 66. Poté průjezd přes Beverly Hills a Hollywood a pokračování cesty přes San Gabriel Mountains do Mojavské pouště. Ubytování v Ridgecrest.

  Den 3: 

  Death Valley NP

  cca 370 km

  Cesta liduprázdnými silnicemi po dně údolí Panamint Valley do národního parku Death Valley NP. Zastávka na nejnižším místě západní polokoule v Badwater a pokračování cesty krajinou Mojavské pouště do Las Vegas. Ubytování a prohlídka kasin a jejich zajímavostí do nočních hodin.

  Den 4: 

  Las Vegas

  cca 0 / 220 km

  Celodenní volno k relaxaci u hotelového bazénu, prohlídce kasin nebo nakupování v místních značkových outletech. Alternativně pro zájemce cesta do Valley of Fire (vstupné), průjezd krajinou rudých skal ve tvaru plamenů a jízda podél jezera Lake Mead zpět do Las Vegas.

  Den 5: 

  Grand Canyon

  cca 330 km 

  Po snídani prohlídka přehrady Hoover Dam na řece Colorado z mostu nad řekou. Poté cesta Mojavskou pouští  mezi „lesy“ Joshua Tree ke Grand Canyon West. Prohlídka kaňonu z vyhlídek (vstupné), fakultativně možnost letu helikoptérou na dno kaňonu (vstupné) a procházky po Skywalk, skleněné podkově zapuštěné ve skále 1 300 m nad řekou Colorado (vstupné).  V podvečer přejezd do Kingmanu, ubytování.

  Den 6: 

  Route 66

  cca 130 km

  Dnes vás čeká jízda po asi nejatraktivnějším úseku celé Route 66 pro motorkáře, cesta z Kingmanu do Topock. Cestou prohlídka westernového městečka Oatman. Ubytování v Lake Havasu City a možnost koupání v jezeře.

  Den 7: 

  Palm Springs

  cca 340 km

  Jízda podél řeky Colorado a krajinou Mojavské pouště mezi kaktusy a „stromy“ Joshua Tree do Palm Springs, zimního sídla hollywoodských celebrit. Průjezd centrem městečka a ubytování v oblasti Plam Springs/Thousand Palms. Relaxace u hotelového bazénu, grilování nebo posezení v některém z místních barů.

  Den 8: 

  San Diego

  cca 330 km

  Jízda vyhlídkovou silnicí podél „mrtvého“ jezera Salton Sea,  průjezd přes Alza Borrego State Park. Po příjezdu do San Diega prohlídka historické části města s mexickou atmosférou a přejezd přes symbol města, most Coronado Bridge na ostrov Coronado. Ubytování na předměstí San Diega.

  Den 9: 

  Los Angeles

  cca 260 km

  Jízda podél pacifického pobřeží směrem do Los Angeles. V odpoledních hodinách vrácení motocyklů v půjčovně Eaglerider. Transfer do hotelu, ubytování. Poté možnost nakupování ve značkových outletech nebo návštěva některé z pláží Los Angeles.

  Den 10: 

  Los Angeles

  Dle času odletu dokončení prohlídky zajímavostí Los Angeles (doprava je zajišťována doprovodným automobilem dle velikosti skupiny). Poté transfer na letiště v Los Angeles a odlet do Prahy.

  Den 11: 

  Praha

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Varianta zájezdu

  Cena zájezdu

  21HD0402

  30.10.- 09.11.2021

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  70 450 Kč/osobu
  92 870 Kč/osobu

  22HD0401

  12.02.- 22.02.2022

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  70 450 Kč/osobu
  92 870 Kč/osobu

  22HD0402

  29.10.- 08.11.2022

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  70 450 Kč/osobu
  92 870 Kč/osobu

  Cena zájezdu je platná pro model HD Electra Glide.

  • Sleva za HD Street Glide Touring: 3 072 Kč/motorku
  • Sleva za HD Street Glide, HD Road Glide: 4 608 Kč/motorku

  • Sleva za HD Heritage Softail, HD Road King: 6 144 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Tri Glide Ultra: 10 752 Kč/motorku 

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

  Cena zájezdu zahrnuje:
  Pronájem motocyklu (viz. podmínky níže), letenky (Praha-Los Angeles-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie minivan), 9 x ubytování ve ** motelech a hotelech (2 osoby/pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  Cena zájezdu nezahrnuje:
  Poplatek za registraci ESTA, stravování, cestovní/zdravotní pojištění, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 50 EUR/os), vstupy dle programu (cca 56 USD/os).

   

  Cestovní pojištění A90:
  Cena: 1 540 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 90 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Sleva za 3 osobu na pokoji: 8 250 Kč
  • 
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 600 Kč
  • Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu kabriolet, pro cenu zájezdu kontaktujte CK
  • Klienti, kteří absolvují zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu, pro její výši kontaktujte CK

   

  Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
  Pronájem motocyklu na 8 dní (typ dle vlastní volby), všechny místní daně a poplatky, pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2 mil EURVIP havarijní pojištění (vztahuje se i na pneumatiky, sklo a rám motorky) a pojištění proti krádeži (obojí s nulovou spoluúčastí), neomezené míle, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, sedlové tašky a zámek, helmu pro řidiče a spolujezdce, poplatek za dalšího řidiče, non-stop telefonní help linka.

   

  Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
  Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), vjezdy do národních parků (cca 45 USD/motorku) a do státních parků (cca 20 USD/motorku).

   

  Poznámka:
  Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
  • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
  • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
  • Cena zájezdu je kalkulována pro model HD Electra Glide Ultra, sleva je poskytnuta pro modely HD Street Glide Grand Touring, HD Street Glide, HD Road Glide, HD Road King, HD Herritage Softail Classic, HD Low Rider a  HD Sportster 1200 Iron; HD Tri Glide Ultra je za příplatek
  Pronajímatel si vyhrazuje právo poskytnout motocykl stejné, nebo vyšší kategorie než typ, který byl klientem vyžádán
  • 
  Příplatek za garanci vybraného typu motocyklu: 2 940 Kč
   Pronájem Eagle Pack, pro dodatečné umístění zavazadel na motocyklu: 3 780 Kč, k dispozici pro modely kategorie Touring a Classic
  • Pro HD Tri Glide Ultra platí odlišné podmínky pronájmu, pro podrobnosti kontaktujte CK
  • Lze si pronajmout i další typy a značky motocyklů, pro podmínky pronájmu a jejich cenovou nabídku kontaktujte CK

   

  Minimální počet klientů: 6

   

  Průvodce zájezdu: Martin Greša