Další cestovní služby

Další cestovní služby

Podrobné itineráře

Připravíme vám detailní itinerář vaší trasy zahrnující denní časový harmonogram, detailní místní mapy, popis zajímavostí na trase a užitečné rady na cestu. Již více  než 14 let připravujeme podrobné  itineráře pro zájezdy na míru do USA, Kanady a Mexika. Užijte si Ameriku bez starostí a přípravu trasy nechte na nás.

Zážitkové služby

Nabízíme vám zajištění vyhlídkových plaveb, vyhlídkových letů, jednodenních výletů,  zvýhodněných vstupů do zábavních parků a museí. Zajišťujeme transfery z/na letiště, organizované prohlídky, vstupenky na sportovní a kulturní akce…Využijte váš čas pobytu v Americe k poznávání i zábavě.

Ubytování

Vyberte si z naší on-line nabídky ubytování v USA, Kanadě a Mexiku. Pokud nenajdete, co hledáte, nebo cena neodpovídá vašim představám, sdělte nám vaše požadavky na ubytování a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru. Spolupracujeme s nejrychleji rostoucím velkoobchodním poskytovatelem ubytování na světě (pro CK), což nám umožňuje zajistit pro vás ubytování za velmi výhodné ceny a v hotelech, které již jiné rezervační systémy v danou chvíli nenabízejí.

Letenky

Vyberte si letecký spoj dle vašich požadavků, zarezervujte a kupte si letenku on-line přímo z vašeho počítače.

Cestovní pojištění

Pro vaši cestu do zahraničí si vyberte cestovní pojištění dle rozsahu pojistného krytí, které vyžadujete a uzavřete pojistnou smlouvu on-line přímo z vašeho počítače.

Konzultační činnost

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci ohledně vaší představy plánované cesty do severní Ameriky. Rádi vám poskytneme užitečné rady, zajistíme podrobné itineráře včetně podrobných místních map a informační materiálů o zajímavostech na trase. Nabídneme vám veškeré cestovní služby, které si přejte zajistit. Máme již více než 20-letou zkušenost s cestováním po Americe.  Využijte ji také pro svoji cestu.